!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:









1Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 A LA
2Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY 16-18 A LA
3Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
4Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A LA
5Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
6Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
7Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
8Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
9CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina 16-18 A LA
10Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
11Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
12Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 A LA
13Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
15Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 A LA
16Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
17Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
18Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
19Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
20Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
21Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
22Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 A LA
23Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 A LA
24Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
25Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 A LA
26Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 A LA
27Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL 16-18 A LA
28Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 A LA
29Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
30Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
31Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United 16-18 A LA
32Karczewicz AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
33Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 A LA
34Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
35Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
36Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A LA
37Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH(Ukraina) 16-18 A LA
37Hopiak OrestSadova OksanaAelita 16-18 A LA
38Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
1Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina 16-18 A ST
2CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina 16-18 A ST
3Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 A ST
4Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 A ST
6Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 A ST
7Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 A ST
8Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A ST
9Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A ST
10Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 A ST
11Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 A ST
12Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
13Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
14Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków 16-18 A ST
15Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 A ST
16Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
17Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
18Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
19Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA 16-18 A ST
20Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO 16-18 A ST
21Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków 16-18 A ST
22Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
23Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
24Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMASTER DANCE 16-18 A ST
25MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina 16-18 A ST
26Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
27Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK 16-18 A ST
28Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
29Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
30Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM 16-18 A ST
1Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
2VINTARENKO YAROSLAVBOZHOK YULIIAUkraina 16-18 B LA
3Brzeski BrunoGmochowska JustynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
4Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 16-18 B LA
5Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B LA
6Liashenko AndriiOshyiko VictoriiaGolden club(Ukraina) 16-18 B LA
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
9VASYLYK VITALIIBOZHOK OLHAUkraina 16-18 B LA
10Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA 16-18 B LA
11Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
12Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B LA
13Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
14Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
15Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
16Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
17DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina 16-18 B LA
18Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
19OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina 16-18 B LA
20Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B LA
21Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
22Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
23Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
24Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
26Niegowski MichałSawicka KlaudiaKTT DUET 16-18 B LA
27Mierzejewski PiotrAstemberg RomaDancers United 16-18 B LA
28FREDIIS ROMANBROVKO VALERIIAUkraina 16-18 B LA
29Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B LA
30Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
31Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
32Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
33BASENKOV DANYLOBAZYHINA HANNAUkraina 16-18 B LA
34Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
35Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B LA
36Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 B LA
37Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
38Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
39Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
40Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
41Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
42Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina 16-18 B LA
43Prokopenko DanyilShepeta AnastasiiaUkraina 16-18 B LA
44Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 B LA
45Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
46Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
47Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
48Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
49BONDARUK DANIILZABOLOTNIA MAIIAUkraina 16-18 B LA
50Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 B LA
51Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
52ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina 16-18 B LA
53Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B LA
54RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina 16-18 B LA
55Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH(Ukraina) 16-18 B LA
56Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
57REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina 16-18 B LA
58Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
59Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
60Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B LA
61Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
62Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
63Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
64Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B LA
65Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
66Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
67Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
68Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
69Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 B LA
70Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B LA
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
2Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków 16-18 B ST
3DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina 16-18 B ST
4RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina 16-18 B ST
5Piddubnyi DenisSereda MariiaArt-Dance 16-18 B ST
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
7Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
8Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 B ST
9Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
10Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
11Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
12Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
13Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB 16-18 B ST
14Likhachon DenysYushchenko PolinaGolden club(Ukraina) 16-18 B ST
15Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
16Prokopenko DanyilShepeta AnastasiiaUkraina 16-18 B ST
17Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
18Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
19Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
20Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
21Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
22Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
23Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
24Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
25Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
26Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina 16-18 B ST
27REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina 16-18 B ST
28Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
29Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 B ST
30Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
31Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
32Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
33Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
34Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
35Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
36Pobidyński WiktorMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 B ST
37Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO 16-18 B ST
38Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
39Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B ST
40Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B ST
41Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
42ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina 16-18 B ST
43Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B ST
44Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
45Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
46Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
47Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
48Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
49Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 B ST
50Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B ST
51TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina 16-18 B ST
52Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club(Ukraina) 16-18 B ST
53Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 B ST
54Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 C LA
2Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 C LA
3CIOSEK PIOTRBALON KATARZYNAPerfect Styl(Afganistan) 16-18 C LA
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
5Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 C LA
6Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO 16-18 C LA
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
8Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
9Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
10Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
11Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
13Jagielski KarolKowal StefaniaKTT DUET 16-18 C LA
14Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
15Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
16Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK 16-18 C LA
17Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
18Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
19Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 C LA
20Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 16-18 C LA
21Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
22Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
23Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
24Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 C LA
25Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków 16-18 C LA
26Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
27Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
28Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
29Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
30Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE 16-18 C LA
31Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
32Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
33Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
34Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
35Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
36Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C LA
37Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
38Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 C LA
39Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
40Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C LA
41Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
42Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
43Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
44Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
45Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 C LA
46DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 16-18 C LA
47PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina 16-18 C LA
1Mohana AdamRadziwoniuk NikolaSUKCES 16-18 C ST
2Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C ST
4Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków 16-18 C ST
5Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
6Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice 16-18 C ST
7Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C ST
8Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE 16-18 C ST
9Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
10Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 C ST
11Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
14Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
15Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
16Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club(Ukraina) 16-18 C ST
17Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK 16-18 C ST
18Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
19Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 C ST
20Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
21Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C ST
22Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
23Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
24Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
25Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
26Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
27Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C ST
28Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 C ST
29Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 C ST
30Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C ST
31Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
32Sarna ArturAntosik ZuzannaINES 16-18 C ST
33Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
35Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 C ST
36Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
37Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
38DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 16-18 C ST
39Kulyk IhorHuk MilenaArt-Dance 16-18 C ST
40Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
41Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 C ST
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D LA
2Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 D LA
3Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 D LA
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
5Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D LA
6Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D LA
7Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
8Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D LA
9Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
10Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 D LA
11Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
12Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK 16-18 D LA
13Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
14Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
15Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
16Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
17Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
18Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D LA
19Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
20Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
21Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D LA
22Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D LA
23Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D LA
24Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
25Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
26Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 D LA
27Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
28Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D LA
29Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków 16-18 D LA
30Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
31Byczek OliwierDobek MartaGRACJA 16-18 D LA
32DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 16-18 D LA
33KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina 16-18 D LA
34Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
35Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
36PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina 16-18 D LA
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D ST
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 D ST
3Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
4Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D ST
5Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
6Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D ST
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
8Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
9Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
10Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
11Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D ST
12Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
13Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 D ST
14Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D ST
15Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D ST
16Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków 16-18 D ST
17Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D ST
18Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 D ST
19Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D ST
20Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
21Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków 16-18 D ST
22Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
23Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D ST
24Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
25Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
26Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK 16-18 D ST
27Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D ST
28Byczek OliwierDobek MartaGRACJA 16-18 D ST
29Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
30Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D ST
31Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
32Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D ST
33DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 16-18 D ST
34KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina 16-18 D ST
35Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
37Pagacz JakubPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
38Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D ST