!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:











1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN 10T (MP)
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN 10T (MP)
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN 10T (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior III OPEN 10T (MP)
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
4Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN 10T (MP)
6Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN 10T (MP)
7Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior III OPEN 10T (MP)
8Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN 10T (MP)
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
10Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
11Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN 10T (MP)
12Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN 10T (MP)
1Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN 10T (MP)
2Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
4Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN 10T (MP)
5Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN 10T (MP)
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN 10T (MP)
7Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN 10T (MP)
2Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I OPEN 10T (MP)
1Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (MP)
2Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN 10T (MP)
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaTEMPO - Bydgoszcz Dorośli OPEN 10T (MP)
4Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
5Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
6Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET Dorośli OPEN 10T (MP)
7Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN 10T (MP)
8Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN 10T (MP)
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL Dorośli OPEN 10T (MP)
10Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA Dorośli OPEN 10T (MP)
10Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN 10T (MP)
12Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
13Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET Dorośli OPEN 10T (MP)
14Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (MP)
15Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN 10T (MP)
16Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (MP)
17Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
18Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN 10T (MP)
19Ochrymiuk MateuszDutkiewicz DariaOLIMP - Wrocław Dorośli OPEN 10T (MP)
20Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN 10T (MP)
1Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN 10T (MP)
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
3Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN 10T (MP)
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN 10T (MP)
5Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN 10T (MP)
6Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN 10T (MP)
7Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-20 OPEN 10T (MP)
8Szozda MaciejSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN 10T (MP)
9Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN 10T (MP)
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
11Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-20 OPEN 10T (MP)
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (MP)
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków 16-18 OPEN 10T (MP)
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN 10T (MP)
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN 10T (MP)
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN 10T (MP)
7Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN 10T (MP)
9Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN 10T (MP)
9Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
11Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
11Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN 10T (MP)
13Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 OPEN 10T (MP)
14Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (MP)
15Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN 10T (MP)
16Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN 10T (MP)
16Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN 10T (MP)
18Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
19Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
20Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN 10T (MP)
21Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 OPEN 10T (MP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
3Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
5Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
6Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
7Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN 10T (MP)
8Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN 10T (MP)
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN 10T (MP)
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
11Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN 10T (MP)
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN 10T (MP)
13Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
14Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN 10T (MP)
14Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
16Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
17Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
18Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
19Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
20Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
21Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
3Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB 12-13 OPEN 10T (MP)
4Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
5Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN 10T (MP)
6Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 12-13 OPEN 10T (MP)
7Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN 10T (MP)
8Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 OPEN 10T (MP)
9Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
10Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT 12-13 OPEN 10T (MP)
11Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 OPEN 10T (MP)
11Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
13Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN 10T (MP)
14Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
15Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
16Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 OPEN 10T (MP)
17Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 OPEN 8T (MP)
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 10-11 OPEN 8T (MP)
3Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 10-11 OPEN 8T (MP)
4Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 OPEN 8T (MP)
5Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
6Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 OPEN 8T (MP)
7Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 10-11 OPEN 8T (MP)
8Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
9Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (MP)
10Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
11Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 OPEN 8T (MP)
12Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 OPEN 8T (MP)
13Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 OPEN 8T (MP)
14Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 10-11 OPEN 8T (MP)