!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIOR (PTT)
Kąty Wrocławskie
Filtruj:
Kategorie:
























1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III C LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III C LA
3Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C LA
4Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C LA
5Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C LA
7Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
7Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III C LA
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III C ST
2Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III C ST
3Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III C ST
4Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III C ST
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
7Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
8Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
9Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior III C ST
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III E LA
2Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady Senior III E LA
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E LA
5Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E LA
6Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III E ST
2Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III E ST
3Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady Senior III E ST
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E ST
5Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
6Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E ST
7Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
8Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
9Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E ST
1Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III F LA
2Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III F LA
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
1Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III F ST
2Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III F ST
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
4Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA Senior III F ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA
2Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
3Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA
4Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN LA
5Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN LA
6Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
7Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN LA
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST
2Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST
3Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
4Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST
5Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
6Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST
7Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST
8Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
9Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN ST
10Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
10Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST
10Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
10Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST
10Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST
1Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II C LA
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
5Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
6Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II C LA
1Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Senior II C ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
4Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior II C ST
5Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
6Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C ST
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II E ST
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E ST
3Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II E ST
1Boćkowski MichałIwanienko BeataELITE DANCE Senior II F LA
2Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II F LA
3Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA Senior II F LA
4Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F LA
1Boćkowski MichałIwanienko BeataELITE DANCE Senior II F ST
2Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA Senior II F ST
3Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F ST
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN LA
2Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
3Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN LA
4Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
5Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
6Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
7Boćkowski MichałIwanienko BeataELITE DANCE Senior II OPEN LA
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST
4Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
5Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
6Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN ST
7Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
8Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST
9Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Senior II OPEN ST
10Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II OPEN ST
10Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior II OPEN ST
12Boćkowski MichałIwanienko BeataELITE DANCE Senior II OPEN ST
1Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I C LA
2Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I C LA
3Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I C LA
1Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
2Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I C ST
3Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I C ST
1Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraPIETRZYK Senior I E LA
2Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I E LA
3Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I E LA
4Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior I E LA
5Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO Senior I E LA
1Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior I E ST (GPP)
2Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I E ST (GPP)
3Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I E ST (GPP)
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior I E ST (GPP)
5Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus Senior I E ST (GPP)
1Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F LA
2Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I F ST
2Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F ST
3Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK Senior I F ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I F ST
5Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
6Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior I F ST
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
2Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
3Szafrański AdamGawrońska MartaSzkoła Tańca SPARTA Senior I OPEN LA
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
5Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
2Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
4Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I OPEN ST