!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej (PTT)
Dąbrowa Tarnowska k/Tarnowa
Filtruj:
Kategorie:

















1Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
2Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 A ST
3Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
1Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B LA
2Kmita SebastianRej PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
3Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B LA
4Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
5Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 B LA
6Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
8Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B LA
9Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 B LA
10Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
11Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
12Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
13Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B LA
1Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
2Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
3Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B ST
4Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B ST
5Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 B ST
1Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
2Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
3Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
4Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 C LA
5Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C LA
1Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 C ST
2Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
3Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
1Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D LA
2Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
3Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D LA
4Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D LA
1Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D ST
2Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
3Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
5Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D ST
1Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E ST
2Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 E ST
3Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
1Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 14-15 C LA
2Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 14-15 C LA
3Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 14-15 C LA
4Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 14-15 C LA
5Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
6Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 14-15 C LA
7Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 14-15 C LA
8Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
1Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 C ST
2Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 14-15 C ST
3Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 14-15 C ST
4Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 14-15 C ST
1Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES 12-13 D LA
2Thomas DominikKaczówka Karolina--- 12-13 D LA
3Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
4Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 12-13 D LA
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D LA
7Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D LA
8Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE 12-13 D LA
9Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D LA
9Ożóg SzymonGłodzik Justyna--- 12-13 D LA
11Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D LA
12Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D LA
1Thomas DominikKaczówka Karolina--- 12-13 D ST
2Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 D ST
3Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D ST
4Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D ST
5Ożóg SzymonGłodzik Justyna--- 12-13 D ST
6Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE 12-13 D ST
7Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
7Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 12-13 D ST
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D ST
10Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D ST
11Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D ST
1Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 12-13 E 8T
2Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE 12-13 E 8T
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 E 8T
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
5Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 12-13 E 8T
6Ryz MichałChmaj Wiktoria--- 12-13 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 F 6T
3Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 F 6T
4Strózik ArturSioła Oliwia--- 12-13 F 6T
5Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK 12-13 F 6T
6Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
7Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
7Kłosowski TomaszKramarz ZuzannaST CIEPŁY 12-13 F 6T
9Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
1Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES 10-11 E 6T
2Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA 10-11 E 6T
3Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE 10-11 E 6T
4Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 E 6T
1Wawak HubertMarecik Natalia--- 10-11 F 6T
2Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 10-11 F 6T
3Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
4Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
5Ślipko MichałGrabowska Emilia--- 10-11 F 6T
6Idzior SebastianStojowska JustynaKLASA 10-11 F 6T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T
8Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 10-11 F 6T