!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\" (PTT)
ŚRODA ŚLĄSKA
Filtruj:
Kategorie:






















1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B LA
3Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II B LA
4Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II B LA
5Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II B LA
6Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior II B LA
7Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior II B LA
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
2Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II B ST
3Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II B ST
4Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II B ST
5Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B ST
6Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior II B ST
7Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior II B ST
7Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior II B ST
1Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
2Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
3Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 B LA
4Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B LA
7Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
1Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B ST
2Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 B ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 C LA
2Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
3Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
4Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
5Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
6Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
7Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
8Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C LA
9Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
1Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
2Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
3Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
4Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C ST
5Korzępa PiotrCzarny PatrycjaRUDAN 16-18 C ST
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E LA
2Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E LA
3Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
4Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
5Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E LA
6Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
1Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
2Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
4Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
5Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
6Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E ST
7Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
8Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
9Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
10Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT 16-18 E ST
1Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D LA
2Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
4Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D LA
5Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
6Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
2Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D ST
4Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D ST
5Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
6Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
7Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
1Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
3Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
4Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA 14-15 E 8T
5Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN 14-15 E 8T
6Świdziński WiktorSopuch OliwiaAKTAN 14-15 E 8T
1Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D LA
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D LA
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
2Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D ST
5Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D ST
1Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 E 8T
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 12-13 E 8T
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 E 8T
6Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
7Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
9Kuliński KarolSalwierak KlaudiaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 E 8T
10Binkowski WojciechBiadała ZuzannaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 E 8T
11Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 E 8T
1Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE 12-13 F 6T
2Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 12-13 F 6T
3Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 12-13 F 6T
4Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA 12-13 F 6T
5Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 12-13 F 6T
6Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 12-13 F 6T
7Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
8Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
9Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
9Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
11Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK 12-13 F 6T
12Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
13Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST 12-13 F 6T
14Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA 12-13 F 6T
15Kudła WiktorChomąt HannaTAKT 12-13 F 6T
16Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS 12-13 F 6T
1Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 G 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 G 6T
1Tomaszewski AlanBąk MajaBANS 12-13 G 6T
2Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 G 6T
2Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST 12-13 G 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 G 6T
3Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA 12-13 G 6T
3Dobryniewski MateuszWitkowska MartynaIMPULS 12-13 G 6T
3Matoga DominikGrzybowska JuliaAMETYST 12-13 G 6T
3Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 12-13 G 6T
3Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE 12-13 G 6T
3Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA 12-13 G 6T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 F 6T
2Melski AlanSkowron HannaTAKT 10-11 F 6T
3Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 10-11 F 6T
4Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS 10-11 F 6T
5Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 10-11 F 6T
6Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 F 6T
7Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS 10-11 F 6T
8Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM 10-11 F 6T
1Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 G 6T
2Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 G 6T
2Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 10-11 G 6T
3Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 G 6T
3Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 G 6T
1Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR 10-11 H 4T
1Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN 10-11 H 4T
1Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR 10-11 H 4T
2Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE 10-11 H 4T
2Kucharski MateuszGaj VanessaINSPIRACJA 10-11 H 4T
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 8-9 G 6T
1Olkowski JanMargas Maria4STEP 8-9 G 6T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 G 6T
2Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 G 6T
3Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 8-9 G 6T
3Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 G 6T
3Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 8-9 G 6T
1Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 8-9 H 4T
1Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE 8-9 H 4T
1Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA 8-9 H 4T
1Stasiak KarolMielniczek GabrielaCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 8-9 H 4T
2Jakała BartoszHibner Julia4STEP 8-9 H 4T
2Ora OskarPastuch HannaFRASZKA 8-9 H 4T