!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE OSCARS 2021 (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:




















1Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 A LA
2Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A LA
3Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
4Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
5Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 A LA
6Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 A LA
7Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 A LA
8Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
10Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 A LA
1Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
2Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA 16-18 A ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
4Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 A ST
6Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
7Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A ST
8Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK 16-18 A ST
1Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA 16-18 B LA
2Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
3Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
4Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA 16-18 B LA
5Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
6Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
7Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United 16-18 B LA
7Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
9Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
10Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
11Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 B LA
12Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B LA
13Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
14Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 B LA
15Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
1Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
3Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
5Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
6Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
7Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B ST
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
10Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
11Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B ST
12Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 C LA
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C LA
5Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
6Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
1Reginek FilipCzopnik EmiliaKIEPURA - Wrocław 16-18 C ST
2Dygoń MikołajKowalska DariaIGLICA 16-18 C ST
3Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
5Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
6Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
7Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C ST
8Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 C ST
9Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
10Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C ST
11Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 C ST
12Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
1Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
2Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D LA
3Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
4Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D LA
5Krasiński SzymonBartczak Julia -STUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 D LA
6Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
7Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
8Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
9Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
9Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
11Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
12Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
4Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
5Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
6Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
1Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 OPEN LA
2Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 OPEN LA
3Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 OPEN LA
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 OPEN LA
5Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 OPEN LA
6Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 OPEN LA
1Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 OPEN ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 OPEN ST
4Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 OPEN ST
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
3Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
4Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D LA
5Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D ST
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
4Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
5Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
3Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 E 8T
5Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
1Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES 12-13 G 6T
2Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
3Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP - Wrocław 12-13 G 6T
3Król WojciechBorkowska HannaIMPULS 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
1Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO 12-13 H 4T
2Barciaga MateuszMiketa AmeliaKTT REWIA 12-13 H 4T
2Wronkowski MikołajWronkowska ZofiaZIELIŃSKA - Ząbkowice 12-13 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
2Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
3Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 F 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW 10-11 G 6T
2Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
3Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
1Misiak KarolMisiak MariannaTABOR 10-11 H 4T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 H 4T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 10-11 H 4T
1Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 H 4T
2Czapla LenaMiedziński FilipWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 H 4T
2Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław 8-9 H 4T
1Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 8-9 H 4T
2Hucz MartynaCzok CezaryDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T