!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO (PTT)
BRZEG DOLNY
Filtruj:
Kategorie:



















1Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
2Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
1Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C ST
2Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
3Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
4Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C ST
5Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
6Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
7Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
8Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 C ST
9Korzępa PiotrCzarny PatrycjaRUDAN 16-18 C ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 D LA
2Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE 16-18 D LA
3Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D LA
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D LA
5Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 D ST
2Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D ST
3Młodzieniak DenisOsmęda WeronikaPARADIS 16-18 D ST
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 E LA
2Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 E LA
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E LA
4Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
7Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E LA
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 E ST
2Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
4Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 E ST
5Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E ST
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
1Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
2Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
4Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
1Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
2Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
3Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
3Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 E 8T
4Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 8T
5Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
6Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
7Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 12-13 D LA
3Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
4Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 D LA
1Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 D ST
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
3Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
1Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 E 8T
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 E 8T
3Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 E 8T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
2Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA 12-13 F 6T
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 F 6T
4Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK 12-13 F 6T
5Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
6Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
7Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
1Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 G 6T
2Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 12-13 G 6T
2Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 12-13 G 6T
3Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT 12-13 G 6T
3Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 G 6T
3Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS 12-13 G 6T
1Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 E 6T
2Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS 10-11 E 6T
3Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 E 6T
1Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 10-11 H 4T
1Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 H 4T
1Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
2Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR 10-11 H 4T
2Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR 10-11 H 4T
2Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR 10-11 H 4T
1Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS 8-9 H 4T
1Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 H 4T
2Jakała BartoszSroczyńska Antonina4STEP 8-9 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR 8-9 H 4T