!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E (PTT)
Bełżyce
Filtruj:
Kategorie:


























1Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 A ST
1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
6Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS 16-18 B LA
7Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
8Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
9Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 B LA
10Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
11Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
12Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 B ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
4Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
5Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
7Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 C LA
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
4Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
6Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
8Reut DominikOrzeł OliwiaPASJA 16-18 C LA
9Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
10Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
11Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 C LA
12Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 C LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
2Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
3Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
5Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 D LA
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 D LA
3Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
4Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
5Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
6Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
1Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
5Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
7Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
1Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E LA
2Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E LA
4Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 E LA
5Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 E LA
6Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
7D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E LA
8Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E LA
9Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E LA
9Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
11Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E LA
12Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
13Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
14Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
1Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
2Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E ST
3Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E ST
5Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E ST
6Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
7Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E ST
8Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
9Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E ST
10D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E ST
11Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
1Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 F LA
2Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 F LA
3Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F LA
1Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 F ST
2Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F ST
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
1Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D LA
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
3Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 14-15 D LA
4Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
5Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D LA
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
7Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D LA
8Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D LA
9Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 D LA
10Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
11Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 D LA
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
2Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
3Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
4Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
6Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 D ST
7Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D ST
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D ST
9Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
10Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 D ST
1Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 E 8T
2Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 E 8T
3Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 E 8T
4Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 E 8T
5Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
6Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
7Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
8Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC 14-15 E 8T
9Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 14-15 F 6T
2Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 F 6T
3Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 F 6T
4Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 F 6T
5Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 F 6T
6Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
7Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 F 6T
8Fiutowski MarcelGałaj DominikaCANTINERO 14-15 F 6T
9Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
10Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraLIDER 14-15 F 6T
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D LA
2Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D LA
3Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D LA
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
5Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D LA
6Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 D LA
7Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D LA
9Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
10Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
10Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D LA
12Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
12Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
14Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 D LA
15Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D ST
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
3Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D ST
4Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D ST
5Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D ST
6Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
7Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D ST
8Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
8Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D ST
8Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
11Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 D ST
11Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 D ST
13Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
13Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
15Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 12-13 E 8T
2Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 E 8T
4Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
5Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 E 8T
6Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 E 8T
7Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 E 8T
8Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 E 8T
8Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
10Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
11Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 E 8T
12Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 E 8T
13Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
13Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 E 8T
15King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
16Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 12-13 F 6T
2Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 F 6T
3Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 F 6T
4Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 12-13 F 6T
5Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
6Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 F 6T
7Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
8Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
9Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT 12-13 F 6T
1Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 12-13 G 6T
2Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 G 6T
2Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 G 6T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 F 6T
2Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
3Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
4Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
5Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
6Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT 10-11 F 6T
7Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 10-11 F 6T
8Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 10-11 F 6T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
2Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 10-11 G 6T
2Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 10-11 G 6T
3Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
3Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 10-11 G 6T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 G 6T
2Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 G 6T
2Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 G 6T
3Mitura KacperZielińska HannaLIDER 8-9 G 6T
3Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T