!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:
























1Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
3Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 B LA
4Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
6Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
7Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
3Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
4Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
5Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
4Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
5Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
6Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D LA
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
8Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
9Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D ST
3Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
4Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
6Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
2Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E LA
3Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 16-18 E LA
4Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
5Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
6Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
1Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E ST
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
3Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
4Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E ST
5Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
6Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C LA
4Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
3Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
1Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
3Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
6Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
7Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
8Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
4Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 D ST
5Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D ST
6Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
8Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
9Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 E 8T
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
3Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 E 8T
4Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
7Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
8Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 F 6T
2Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 F 6T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D LA
2Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D LA
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
4Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
5Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D LA
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
1Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
3Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
5Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 E 8T
2Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
5Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
6Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
7Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
10Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
11Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
11Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 E 8T
13Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
14Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
15Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
16Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
2Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
4Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
5Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
6Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
7Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
1Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 G 4T
1Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
2Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 G 4T
2Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 G 4T
2Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 4T
3Michalecki MiłoszDzierżawin KlaudiaA-Z 12-13 G 4T
3Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
3Łaba NikolasSawicka WeronikaSTUDIO CHILLOUT 12-13 G 4T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 E 6T
2Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
3Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
4Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
5Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
1Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 4T
2Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 G 4T
2Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
2Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 G 4T
3Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 10-11 G 4T
3Hop HubertŻurawska MartynaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Radoń BartoszFranków AmeliaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
1Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Walczyszewska JoannaPartyka MałgorzataGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Łocha AntoniZając ZuzannaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha JulianŁyszczarz GabrielaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha SzymonKatan NikolaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
2Głowacz MichałPogorzelec AmeliaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 4T
3Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
3Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 H 4T
1Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 8-9 H 4T
2Haręza KasjanZubilewicz KarolinaA-Z 8-9 H 4T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T