!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:























1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
2Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
4Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
3Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
5Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B ST
6Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
7Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
1Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
2Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
5Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
6Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
1Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
5Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
1Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
2Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
4Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
7Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D LA
8Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D LA
1Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
4Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
5Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
7Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D ST
1Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E LA
2Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E LA
3Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 E LA
1Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E ST
2Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
3Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
1Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 F LA
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F LA
3Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F LA
4Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F LA
5Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F LA
6Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO 16-18 F LA
7Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F LA
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F ST
2Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F ST
3Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 F ST
4Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F ST
5Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO 16-18 F ST
6Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
3Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
4Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 C ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C ST
7Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 C ST
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
9Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
10Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
5Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
1Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 14-15 E 8T
3Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
5Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
6Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
1Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
2Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 F 6T
3Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 F 6T
4Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
5Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
6Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
7Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
8Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
9Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
10Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA 14-15 F 6T
10Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
12Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
13Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
1Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 F 6T
2Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 F 6T
3Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
6Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
7Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
9Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
9Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
11Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
12Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
13Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
1Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 G 6T
2Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 G 6T
2Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 12-13 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
1Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
1Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 12-13 H 4T
1Cichoński KrzysztofBalicka KarolinaA-Z 12-13 H 4T
1Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
1Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL 12-13 H 4T
2Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT 12-13 H 4T
2Konefał KacperPytel WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
2Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
2Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT 12-13 H 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
3Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
4Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 F 6T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
2Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
1Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL 10-11 H 4T
1Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
1Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
1Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
2Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Kubas MaksymilianPasieka JuliaAKSEL 10-11 H 4T
2Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T