!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

















1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
4Chojnowski BartoszKłaput NataliaKTT DUET 16-18 B LA
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
6Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 B LA
7Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
3Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
4Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 B ST
5Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 B ST
6Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
2Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
4Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
5Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
4Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
6Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
6Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
4Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
5Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
10Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
3Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
6Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
8Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
3Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
1Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
3Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 6T
2Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 6T
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 G 6T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 H 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
1Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 F 6T
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 10-11 F 6T
3Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 F 6T
4Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 F 6T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 G 6T
2Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 G 6T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 G 6T
2Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 G 6T
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 G 6T