!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 (PTT)
Radomsko
Filtruj:
Kategorie:




















1Kot SzymonDudys AnnaIMPULS 16-18 B LA
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
4Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B LA
5Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
6Niegowski MichałKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
7Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
8Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 B ST
3Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
4Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
5Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
7Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
8Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 16-18 B ST
1Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
4Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
5Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
7Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
9Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
4Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
5Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
1Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
3Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
4Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D ST
2Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
3Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
4Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
6Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
1Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
2Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E LA
3Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E LA
4Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
5Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
7Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
8Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
9Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
10Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E ST
2Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
4Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
5Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
1Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 16-18 F LA
2Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 F LA
1Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 14-15 E 8T
2Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
1Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA 14-15 F 6T
2Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
3Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
4Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 F 6T
5Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 F 6T
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
1Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
1Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH 14-15 G 6T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
2Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA 14-15 G 6T
2Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 14-15 G 6T
2Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 14-15 G 6T
3Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 14-15 G 6T
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
6Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
7Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
8Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
4Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
5Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
6Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
7Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
8Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
9Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 F 6T
2Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 F 6T
5Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
6Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 F 6T
7Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 F 6T
8Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 12-13 G 6T
1Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 12-13 G 6T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
3Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 G 6T
3Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 12-13 G 6T
1Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 H 4T
1Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK 12-13 H 4T
2Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Dziubiński KrzysztofMacoch NadiaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Piątek FilipBera WiktoriaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 H 4T
1Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 H 4T
1Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK 10-11 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 10-11 H 4T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Marek OliwierWojnarowska LauraESKADRA 8-9 H 4T
1Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
1Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA 8-9 H 4T
1Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T
2Knaś AdrianGancarek EmiliaBALLARE 8-9 H 4T
2Krukowski AntoniPchałek PaulinaBALLARE 8-9 H 4T
2Lenart AntoniBednarek ZuzannaBALLARE 8-9 H 4T