!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim (PTT)
Opole
Filtruj:
Kategorie:



























1Swětík FilipKaczmarek AnnaMarendi Dorośli OPEN LA
2Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA Dorośli OPEN LA
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA Dorośli OPEN LA
4Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
5Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA
6Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
7Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
8Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA
9Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
10Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM Dorośli OPEN LA
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST
3Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST
4Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST
5Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO Dorośli OPEN ST
6Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
7Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST
1Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
2Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
3Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
4Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO 16-18 A LA
5Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
6Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
7Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 A LA
8Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
9Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
1Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
2Kot SzymonDudys AnnaIMPULS 16-18 B LA
3Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 B LA
4Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
5Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B LA
6Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
7Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
8Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
10Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 B LA
11Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
12Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
1Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
2Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
3Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
4Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
5Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
7Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B ST
8Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 B ST
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
10Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
11Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
11Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
13Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
2Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
3Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
7Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
8Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
9Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
11Balicki BartoszTarnowska TamaraSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
12Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
13Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
14Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
15Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
15Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
17Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
3Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
5Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
6Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C ST
7Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
8Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
9Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
10Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaIGLICA 16-18 C ST
11Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C ST
11Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 D LA
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D LA
3Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
5Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D LA
6Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
7Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
8Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D LA
9Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 D LA
10Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
11Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
11Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
13Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
14Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
1Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA 16-18 D ST
2Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
3Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
4Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D ST
5Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
6Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
7Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 D ST
8Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
9Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E LA
3Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
4Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
5Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
6Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E LA
7Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
8Jendrusiak AndrzejBujak ZuzannaESKADRA 16-18 E LA
9Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
10Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
11Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
2Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
3Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E ST
5Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 E ST
6Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E ST
7Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
8Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
8Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E ST
10Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
11Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C LA
2Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
4Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C LA
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
6Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C LA
7Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C LA
8Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
3Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
4Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
5Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C ST
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C ST
1Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D LA
2Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
4Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
5Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
6Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
7Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
8Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
9Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
1Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
4Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
8Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
9Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D ST
1Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
3Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
6Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
7Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 E 8T
8Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
9Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM 14-15 E 8T
10Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
11Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 E 8T
1Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 F 6T
2Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
5Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 F 6T
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
7Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 F 6T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
2Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
4Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
5Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
6Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
7Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 12-13 D LA
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
3Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
5Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
6Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
7Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
8Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 12-13 D ST
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
2Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 12-13 E 8T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
4Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 E 8T
5Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 12-13 E 8T
6Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
7Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 E 8T
8Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 E 8T
9Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
10Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
11Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 12-13 E 8T
12Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA 12-13 E 8T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 12-13 F 6T
2Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 12-13 F 6T
5Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 F 6T
6Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 12-13 F 6T
7Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
8Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
9Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 12-13 F 6T
10Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO 12-13 F 6T
11Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 F 6T
12Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
13Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
14Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 12-13 F 6T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 12-13 G 6T
1Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 12-13 G 6T
1Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 G 6T
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 G 6T
2Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
2Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 G 6T
3Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 12-13 G 6T
3Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 G 6T
3Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 G 6T
3Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 G 6T
3Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
3Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 G 6T
1Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 F 6T
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
5Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 F 6T
6Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 F 6T
7Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 F 6T
8Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance 10-11 F 6T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 G 6T
2Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 G 6T
2Szukała WojciechSmaga LenaBolero 10-11 G 6T
3Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
3Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 G 6T
3Jakała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP 10-11 G 6T
1Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 H 4T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO 10-11 H 4T
1Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 H 4T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
1Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
2Burdyka OlafReiwer HannaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 H 4T
2Grzywok DorotaChorowski PiotrTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO 10-11 H 4T
2Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
1Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP 8-9 H 4T
1Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T
1Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 8-9 H 4T
1Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 H 4T
1Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Brixy NikodemGracz HelenaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN 8-9 H 4T
2Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA 8-9 H 4T
2Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM 8-9 H 4T