!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan (PTT)
Zabierzów
Filtruj:
Kategorie:










1Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III D LA
3Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III D LA
4Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D LA
5Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
6Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior III D LA
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D LA
1Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III D ST
2Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D ST
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III D ST
4Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
5Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III D ST
6Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior III D ST
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D ST
1Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA 16-18 C LA
1Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA 16-18 C ST
2Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C ST
3Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
4Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
1Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D LA
2Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
4Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
5Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
6Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
7Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
1Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
3Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
4Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
1Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
2Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
4Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
2Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
3Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
4Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 E 8T
5Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
2Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 E 6T
3Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 E 6T
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
5Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 E 6T
6Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T