!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships (PTT)
Zabrze
Filtruj:
Kategorie:












1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN LA (MP)
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST (MP)
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA (MP)
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN LA (MP)
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA (MP)
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST (MP)
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior II OPEN ST (MP)
3Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN ST (MP)
4Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II OPEN ST (MP)
5Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II OPEN ST (MP)
1Daskalov PetarJames ZiaWielka Brytania(Wielka Brytania) Dorośli OPEN LA (MP)
2Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
3Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
4Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
5Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
6Rutka KacperFaber AgataIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
7Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
8Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
8Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
10Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
11Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (MP)
12Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (MP)
13Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
14Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
15Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
16Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
17Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO Dorośli OPEN LA (MP)
18Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (MP)
18Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
20Powichrowski KacperKopiec HannaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (MP)
21Liviu AntirLevitcaia DariaMillenium(Mołdawia) Dorośli OPEN LA (MP)
22Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
23Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (MP)
23Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
25Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN LA (MP)
26Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (MP)
27Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (MP)
27Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
29Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
30Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
31Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (MP)
32Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
33Kmita SebastianKozub AnnaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (MP)
34Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
34Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (MP)
36Török ÁrpádMolnár BarbaraSpirit TSE(Węgry) Dorośli OPEN LA (MP)
36Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
38Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA (MP)
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
1Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
2Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-20 OPEN LA (MP)
3Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance(Ukraina) 16-20 OPEN LA (MP)
4Latypov TimurKoretska DanielaLviv Dance Academy(Ukraina) 16-20 OPEN LA (MP)
5Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT 16-20 OPEN LA (MP)
6Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-20 OPEN LA (MP)
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-20 OPEN LA (MP)
7Rencławowicz SzymonŻarłok KingaBLUE CLASSIC 16-20 OPEN LA (MP)
9Fałek KonradRadziwoniuk NikolaDancers United 16-20 OPEN LA (MP)
10Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
11Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN LA (MP)
12Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-20 OPEN LA (MP)
13Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (MP)
14Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (MP)
15Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-20 OPEN LA (MP)
16Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
17Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA 16-20 OPEN LA (MP)
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
2Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance(Ukraina) 16-18 OPEN LA (MP)
3Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
4Latypov TimurKoterska DanielaLviv Dance Academy(Ukraina) 16-18 OPEN LA (MP)
5Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
6Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (MP)
8Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
9Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO 16-18 OPEN LA (MP)
10Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN LA (MP)
11Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 16-18 OPEN LA (MP)
11Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 OPEN LA (MP)
13Kruk DawidHaluch NinaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
14Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
15Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (MP)
16Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
16Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (MP)
18Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
19Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 OPEN LA (MP)
19Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
21Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN LA (MP)
22Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin 16-18 OPEN LA (MP)
23Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
23Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
23Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 OPEN LA (MP)
26Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 OPEN LA (MP)
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
3Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN 10T (MP)
4Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN 10T (MP)
5Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 12-13 OPEN 10T (MP)
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN 10T (MP)
7Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
8Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN 10T (MP)
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 OPEN 8T (MP)
2Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
3Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium(Mołdawia) 10-11 OPEN 8T (MP)
4Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
5Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 OPEN 8T (MP)
6Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium(Mołdawia) 10-11 OPEN 8T (MP)
7Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 OPEN 8T (MP)
8Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 OPEN 8T (MP)
9Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 OPEN 8T (MP)
10Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
11Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 10-11 OPEN 8T (MP)
12Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 OPEN 8T (MP)
12Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA 10-11 OPEN 8T (MP)
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 8-9 OPEN 6T (MP)
2Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 OPEN 6T (MP)
3Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP 8-9 OPEN 6T (MP)