!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno (PTT)
Popów Głowieński koło Głowna
Filtruj:
Kategorie:

























1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
2Stawiński JanWysokińska - Woźniak IwonaJEDYNKA Senior III OPEN ST
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
1Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA
2Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA Dorośli OPEN LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA Dorośli OPEN LA
1Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST
2Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST
1Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
4Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
1Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
4Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
5Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
6Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
7Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
4Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
6Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 C ST
7Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
7Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
9Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C ST
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
2Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 D LA
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D LA
6Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E LA
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
3Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
4Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
5Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E LA
6Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
7Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
9Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
10Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
1Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
3Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E ST
4Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E ST
5Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
6Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
7Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
8Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
9Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN LA
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 OPEN LA
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 OPEN LA
4Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 OPEN LA
5Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 OPEN LA
6Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 OPEN LA
7Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 OPEN LA
8Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 OPEN LA
9Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 OPEN LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN ST
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 OPEN ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 OPEN ST
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 OPEN ST
5Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 OPEN ST
6Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 OPEN ST
7Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 OPEN ST
1Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
1Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA 12-13 D LA
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
4Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
6Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
3Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA 12-13 D ST
4Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
6Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
7Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 F 6T
4Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
5Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
6Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
1Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 E 6T
2Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 E 6T
4Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
5Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
6Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
1Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T