!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT (PTT)
Gogolin
Filtruj:
Kategorie:


































1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Masłowski MieszkoBrunetti ElisaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
4Faracik SzymonSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
7Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO Dorośli OPEN LA (GPP)
9Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (GPP)
11Kuleta AdrianSyzdoł MonikaS.T. ATLAS Warszawa Dorośli OPEN LA (GPP)
12Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO Dorośli OPEN LA (GPP)
15Stoksik SebastianPawicka PaulinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
17Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP Dorośli OPEN LA (GPP)
18Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT Dorośli OPEN LA (GPP)
19Bąk DominikBąk AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa Dorośli OPEN LA (GPP)
19Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Alencynowicz BłażejBukiel AnnaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA (GPP)
1Śledź KarolSzymczak NataliaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszToshchakova AllaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
3Gembara OskarButko VianaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Baryczka KrystianMatecki AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST (GPP)
5Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
6Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Goły FilipRyś WiktoriaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Myśliński MateuszKończal NataliaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
3Tomaszewski AlanFilipova AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Mazur MikołajJanosz AleksandraPRESTIGE - Katowice 16-20 OPEN LA (GPP)
5Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice 16-20 OPEN LA (GPP)
6Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Stupachenko KyryloHomenda MajaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 16-20 OPEN LA (GPP)
8Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
9Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-20 OPEN LA (GPP)
10Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
11Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-20 OPEN LA (GPP)
11Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-20 OPEN LA (GPP)
11Stochel MikołajPiasek PaulinaKS M-TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
14Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN LA (GPP)
1Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
2Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
3Rykała TobiaszWicińska AmeliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
4Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-20 OPEN ST (GPP)
7Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
8Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (GPP)
9Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-20 OPEN ST (GPP)
10Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
11Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń 16-20 OPEN ST (GPP)
1Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 16-18 A LA
2Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 A LA
3Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE 16-18 A LA
4Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 A LA
5Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
6Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-18 A LA
7Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 A LA
8Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 A LA
9Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 A LA
10Alencynowicz BłażejBukiel AnnaDANCE COMMUNITY 16-18 A LA
1Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA 16-18 A ST
2Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA 16-18 A ST
3Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 A ST
4Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-18 A ST
5Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 A ST
6Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 A ST
7Chrzan AdrianKorzeniowska AnnaJASKIER - Milicz 16-18 A ST
1Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
2Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 B LA
3Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 B LA
4Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
5Pawlik MikołajSosnecka SandraPRESTIGE - Katowice 16-18 B LA
6Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
7Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
8Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
8Rudyj BartoszHorodyńska NataliaPM - Lubin 16-18 B LA
10Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 16-18 B LA
11Voznyi YaroslavBilnik EwaWDS - Katowice 16-18 B LA
12Galewicz MarcinFraniek EmiliaINFINITY - Kraków 16-18 B LA
13Stochel MikołajPiasek PaulinaKS M-TEAM 16-18 B LA
14Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 16-18 B LA
15Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA 16-18 B LA
16Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
16Pawlik MichałWolańska KatarzynaPRESTIGE - Katowice 16-18 B LA
18Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 B LA
1Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
2Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
3Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA 16-18 B ST
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 B ST
5Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
7Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
8Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 B ST
9Radziejewski JuliuszHorodyńska NataliaPM - Lubin 16-18 B ST
10Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP 16-18 B ST
11Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
1Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 C LA
2Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA 16-18 C LA
3Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 16-18 C LA
5Serafin MiłoszKonarska KatarzynaDANCECLUB 16-18 C LA
6Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
7Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 C LA
8Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
8Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA 16-18 C LA
8Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
11Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 C LA
12Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca 16-18 C LA
13Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C LA
14Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 16-18 C LA
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 16-18 C ST
2Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA 16-18 C ST
3Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C ST
4Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
5Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C ST
6Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 16-18 C ST
7Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C ST
8Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
9Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
10Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
10Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 C ST
12Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 16-18 C ST
13Serafin MiłoszKonarska KatarzynaDANCECLUB 16-18 C ST
1Rączkowski MiłoszGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
2Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK 16-18 D LA
3Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA 16-18 D LA
4Płaczek KarolMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 D LA
1Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA 16-18 D ST
2Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca 16-18 D ST
3Płaczek KarolMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 D ST
1Boratyn CzesławRogowska MonikaINES 16-18 E LA
2Bochan WładysławBilińska EwaESENS 16-18 E LA
3Tlołka PiotrKaszuba JuliaRONDO 16-18 E LA
4Pokrzywka KrzysztofWoldan MariaINES 16-18 E LA
5Bodył JakubPindur AleksandraFORUM 16-18 E LA
6Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 E LA
7Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 16-18 E LA
1Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
2Bochan WładysławBilińska EwaESENS 16-18 E ST
3Bodył JakubPindur AleksandraFORUM 16-18 E ST
4Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 16-18 E ST
5Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM 16-18 E ST
6Boratyn CzesławRogowska MonikaINES 16-18 E ST
7Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 E ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Baibarak IvanRybka SandraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
3Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Cyran Juliusz KarolNędza OliwiaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
6Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
7Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN LA (GPP)
8Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
9Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
11Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
13Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
14Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Woźniak JakubBieńczyk MariaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
18Voznyi YaroslavBilnik EwaWDS - Katowice 16-18 OPEN LA (GPP)
19Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
20Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 16-18 OPEN LA (GPP)
1Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
2Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN ST (GPP)
3Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP 16-18 OPEN ST (GPP)
4Cyran Juliusz KarolNędza OliwiaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
6Szymczyk BartoszWoch MałgorzataPOLINA'S DIAMONDS 16-18 OPEN ST (GPP)
7Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP 16-18 OPEN ST (GPP)
8Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
9Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
10Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
11Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST (GPP)
1Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA 14-15 C LA
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 C LA
3Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C LA
4Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C ST
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 C ST
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
1Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 14-15 D LA
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 D LA
5Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D LA
6Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D LA
7Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 D ST
2Ludwig FilipKozłowska LenaKuźnia Tańca 14-15 D ST
3Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 D ST
4Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D ST
5Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 14-15 D ST
6Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 D ST
7Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 14-15 D ST
8Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
9Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D ST
10Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
11Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Kwiatkowski AdamPiur MajaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 14-15 E 8T
3Pilot OskarPradela LenaMISTRAL 14-15 E 8T
1Panek MikołajMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
2Nakielski KrzysztofKaniecka JuliaJEDYNKA 14-15 F 6T
3Kumkowski TymoteuszJakubiec AmeliaNOWY STYL 14-15 F 6T
1Kucherlavyl MykytaSuda OliwiaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
2Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
3Gubała AdamPeliukh SolomiiaKuźnia Tańca 14-15 OPEN LA (GPP)
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
5Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Ostałowski DawidKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN LA (GPP)
7Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 OPEN LA (GPP)
9Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 OPEN LA (GPP)
1Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
3Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
4Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
5Ostałowski DawidKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN ST (GPP)
6Gubała AdamPeliukh SolomiiaKuźnia Tańca 14-15 OPEN ST (GPP)
7Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 OPEN ST (GPP)
8Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 OPEN ST (GPP)
9Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 OPEN ST (GPP)
10Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 D LA
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
3Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 D LA
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 D ST
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
3Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 D ST
4Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA 12-13 D ST
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 12-13 E 8T
3Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK 12-13 E 8T
4Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 E 8T
1Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN 12-13 G 6T
2Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN 12-13 G 6T
2Śpiewok MaksymilianWojaczek ZofiaRONDO 12-13 G 6T
3Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN 12-13 G 6T
3Gach KacperBuzała NinaPassion Dance Krapkowice 12-13 G 6T
1Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
3Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 12-13 OPEN LA (GPP)
4Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN LA (GPP)
1Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
3Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 12-13 OPEN ST (GPP)
4Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN ST (GPP)
1Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław 10-11 F 6T
2Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA 10-11 F 6T
1Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL 10-11 G 6T
2Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT 10-11 G 6T
3Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA 10-11 G 6T
1Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA 10-11 H 4T
2Fiedor DominikBadera JagodaRÓŻA 10-11 H 4T