!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:

























1Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III B ST
2Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III B ST
3Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III B ST
1Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III D LA
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D LA
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
1Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
2Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III D ST
3Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D ST
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
1Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II D LA
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D LA
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
1Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
3Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II D ST
4Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II D ST
1Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E LA
2Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E LA
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E LA
4Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E LA
5Choduń AndrzejLipińska-Dziki IzabelaMYKA Senior II E LA
6Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II E LA
1Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E ST
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E ST
1Choduń AndrzejLipińska-Dziki IzabelaMYKA Senior II F LA
2Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA Senior II F LA
1Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA Senior II F ST
2Choduń AndrzejChoduń KazimieraMYKA Senior II F ST
3Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F ST
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA Senior II F ST
1Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I D LA
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior I D LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F LA
2Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA Senior I F LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
2Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA Senior I F ST
1Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige 14-15 E 8T
2Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
3Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
4Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
5Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
6Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 E 8T
7Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 14-15 E 8T
8Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
9Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
10Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
11Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
12Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
13Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 E 8T
13Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 14-15 E 8T
1Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 14-15 F 6T
2Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 F 6T
3Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
4Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 14-15 F 6T
5Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
6Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 14-15 G 6T
1Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
1Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
2Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 14-15 G 6T
2Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL 14-15 G 6T
2Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 G 6T
3Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM 14-15 G 6T
3Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
3Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 14-15 G 6T
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
3Gromuł BartoszGąska KingaKORDASZEWSCY 14-15 G 6T
1Dushuk DenysVilkova SofiiaPrestige 14-15 H 4T
2Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 H 4T
1TERESHKOVYCH OLEKSIISLOZKO DIANA DIANATROIANDA(Ukraina) 12-13 D LA
2Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D LA
3Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club(Ukraina) 12-13 D LA
1TERESHKOVYCH OLEKSIISLOZKO DIANATROIANDA(Ukraina) 12-13 D ST
2NAHIRNYI VLADYSLAVPOPOVYCH ANNA ANNATROIANDA(Ukraina) 12-13 D ST
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D ST
4Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club(Ukraina) 12-13 D ST
1NAHIRNYI VLADYSLAVPOPOVYCH ANNA ANNATROIANDA(Ukraina) 12-13 E 8T
2Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club(Ukraina) 12-13 E 8T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 E 8T
4Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
6Hramyshin DmitriyIvanova Polina"Imperia"-Kaliningrad(Russia) 12-13 E 8T
1Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 12-13 F 6T
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 F 6T
4Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
5Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 F 6T
6Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 F 6T
7Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
8Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 12-13 F 6T
9Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP 12-13 F 6T
10Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
11Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 F 6T
12Czarnecki MarcelMikołajczyk NikolaJAREMI 12-13 F 6T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB 12-13 G 6T
2Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 G 6T
2Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 12-13 G 6T
2Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 12-13 G 6T
3Metera TomaszJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
3Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 12-13 G 6T
1GERASYMENKO MYKHAILOHAVRYLIUK DARIIAPrestige 12-13 H 4T
1Ryblev KonstantinMikhauluk Angelika"Imperia"-Kaliningrad(Russia) 12-13 H 4T
1YAKYMCHUK ANTONKYRYSIUK MARIIAPrestige 12-13 H 4T
1Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1YATSIUK OLEKSANDRKUSHNIRUK VLADYSLAVAPrestige 12-13 H 4T
1Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Machnowski MateuszKołaczkowska HannaRS 12-13 H 4T
2Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA 12-13 H 4T
2Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 12-13 H 4T
1Boiarskyi ArseniiShymko MariiaTroyanda 8-9 F 6T
2Sen NikitaPavliv Ksenia"Imperia"-Kaliningrad(Russia) 8-9 F 6T
1Mianowski AleksanderSyga JuliaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
2Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Metera PiotrWójcicka DianaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T