!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup (PTT)
Wieliczka, Grajów 150
Filtruj:
Kategorie:

















1Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 A ST
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 A ST
3Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 A ST
1Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 B LA
2Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
3Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
4Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
6Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
7Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
8Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
10Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
11Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
12Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
1Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 B ST
2Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
3Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
4Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
5Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
7Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
8Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
9Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
10Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 B ST
12Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
13Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 C LA
2Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 C LA
3Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C LA
4Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
5Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C LA
6Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
7Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
8Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
11Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
12Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C ST
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C ST
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C ST
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
5Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
1Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
2Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
3Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
4Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
5Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
2Bulenda RafałFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
3Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
4Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
6Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
8Kłoda KacperBara OliwiaGALA 16-18 D ST
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C LA
2Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
3Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
4Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C LA
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C LA
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C LA
7Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 C LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C ST
2Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C ST
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
6Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 C ST
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
8Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C ST
9Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
1Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
3Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
4Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
5Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
8Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
9Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D ST
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 D ST
3Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D ST
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
6Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 14-15 D ST
7Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
8Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
9Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 E 8T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
3Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
4Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 E 8T
5Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 E 8T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
1Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 F 6T
2Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 F 6T
3Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 14-15 F 6T
4Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 8T
3Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
4Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 E 8T
5Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
6Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
7Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 E 8T
8Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
9Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
10Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE 12-13 E 8T
1Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 E 6T
2Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 10-11 E 6T
3Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 10-11 E 6T
4Madej MikołajTyksińska IgaGALA 10-11 E 6T
5Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
6Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 10-11 E 6T
7Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 10-11 E 6T
8Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 F 6T
2Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
3Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T