!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 (PTT)
Żółkiewka
Filtruj:
Kategorie:


























1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
2Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
3Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
5Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 C LA
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
6Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 C LA
7Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
8Reut DominikOrzeł OliwiaBALANS 16-18 C LA
9Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
10Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
12Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
12Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
14Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
4Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
5Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
1Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
2Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
4Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D LA
5Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D LA
7Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
8Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
8Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
10Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
11Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
12Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
13Flisak WojciechJacek MartynaDŻET 16-18 D LA
14Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D LA
1Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 D ST
2Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D ST
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 D ST
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
5Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
8Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
9Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
10Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
11Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 D ST
12Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
13Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
13Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
15Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D ST
15Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
17Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E LA
2Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
3Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
4Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
5Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
6Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
7Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE 16-18 E LA
8Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
8Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
10Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E LA
11Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 E LA
12Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
13Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E LA
13Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
15Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
2Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E ST
3Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
4Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
6Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE 16-18 E ST
7Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E ST
8Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
9Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
10Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
11Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
12Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E ST
13Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E ST
14Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E ST
1Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 F LA
2Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F LA
3Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F LA
4Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F LA
5Berdak SzymonFilipiuk AleksandraMYKA 16-18 F LA
6Łocha AntoniStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE 16-18 F LA
1Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F ST
2Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 F ST
3Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F ST
4Łocha AntoniStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE 16-18 F ST
5Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F ST
6Berdak SzymonFilipiuk AleksandraMYKA 16-18 F ST
1Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 14-15 D LA
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
5Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
6Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
7Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D LA
8Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
9Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
10Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
11Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
11Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
13Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
14Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
15Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
15Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D LA
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
2Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D ST
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
5Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
6Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
7Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
8Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D ST
10Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
11Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
12Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
13Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
14Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
15Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
16Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 E 8T
2Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 E 8T
3Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
5Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 E 8T
6Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 E 8T
7Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
8Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
9Luchowski KacperTatara MariaTAKT 14-15 E 8T
10Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 E 8T
1Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
2Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 F 6T
3Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
4Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
5Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
6Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 14-15 F 6T
7Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 14-15 F 6T
8Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
1Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 G 6T
1Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
2Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 G 6T
2Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 G 6T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 14-15 G 6T
3Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA 14-15 G 6T
3Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 14-15 G 6T
3Barczuk SzymonPińczuk AleksandraART OVO - Międzyrzec Podlaski 14-15 G 6T
3Czerwiński BartoszBochyńska WiktoriaTOP - ART 14-15 G 6T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
4Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 E 8T
3Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
6Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 F 6T
2Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 F 6T
3Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP 12-13 F 6T
4Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
5Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
7Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
8Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
10Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
10Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 F 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA 12-13 G 6T
1Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA 12-13 G 6T
2Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
2Bednarz JanKozioł LenaSAMBA 12-13 G 6T
2Gajewski JakubKusy NikolaMYKA 12-13 G 6T
2Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 G 6T
3Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Dul JakubSałata AnnaSAMBA 12-13 G 6T
3Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
3Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
1Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Jamróz FranciszekWilczyńska WeronikaTAKT 10-11 F 6T
1Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
2Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 G 6T
3Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 G 6T
3Mitura KacperZielińska HannaLIDER 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 8-9 F 6T
2Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 F 6T
4Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 F 6T
5Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 F 6T
6Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 F 6T
1Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 G 6T
2Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
2Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T
3Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART 8-9 G 6T