!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca (PTT)
Rzeszów
Filtruj:
Kategorie:



















1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
2Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁódzki Dom Kultury Senior III C LA
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III C LA
4Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C LA
5Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁódzki Dom Kultury Senior III C LA
6Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C LA
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C LA
8Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
9Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C LA
10Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III C LA
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III C ST
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
3Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA Senior III C ST
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III C ST
5Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA Senior III C ST
6Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
7Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
8Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C ST
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C ST
10Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
11Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C ST
12Ciebień AdamBijak BożenaAKSEL Senior III C ST
12Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
14Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III C ST
1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III E LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III E LA
3Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III E LA
4Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E LA
6Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E LA
1DZIAŁOWSKI JacekDZIAŁOWSKA MariaAKSEL Senior III F LA
2Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III F LA
3Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III F LA
4BECLA WACŁAWBECLA ALINAAKSEL Senior III F LA
5LENIAR JERZYLENIAR BarbaraAKSEL Senior III F LA
1Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III F ST
2Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III F ST
3DZIAŁOWSKI JacekDZIAŁOWSKA MariaAKSEL Senior III F ST
4Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III F ST
5BECLA WACŁAWBECLA ALINAAKSEL Senior III F ST
6LENIAR JERZYLENIAR BarbaraAKSEL Senior III F ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
3Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN LA
4Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN LA
5Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
6Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA
7Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA Senior III OPEN LA
8Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN LA
8Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
10Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III OPEN LA
1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III OPEN ST
2Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
4Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III OPEN ST
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III OPEN ST
5Nowak JanHasik ZofiaLATINA Senior III OPEN ST
6Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN ST
6Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA Senior III OPEN ST
7Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST
7Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN ST
9Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN ST
10Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
11Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST
12Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III OPEN ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II C LA
2Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II C LA
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II C LA
5Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa Senior II C LA
2Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II C ST
3Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II C ST
4Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II C ST
5Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II C ST
6Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II C ST
8Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
9Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II C ST
1Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II F LA
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II F LA
3Władyka RobertWładyka MagdalenaAKSEL Senior II F LA
4Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F LA
5Południak AndrzejPołudniak BeataAKSEL Senior II F LA
1Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II F ST
2Władyka RobertWładyka MagdalenaAKSEL Senior II F ST
3Ziółkowski DariuszZiółkowska AgnieszkaKICK Senior II F ST
4Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F ST
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II F ST
6BURY KrzysztofBURY AnnaAKSEL Senior II F ST
7Południak AndrzejPołudniak BeataAKSEL Senior II F ST
1Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA
1Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
2Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
4Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II OPEN LA
4Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN LA
5Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN LA
6Polanowski PawełGrabowska-Polanowska BeataFANTAZJA Senior II OPEN LA
6Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
7Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II OPEN LA
1Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN ST
2Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA Senior II OPEN ST
3Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN ST
3Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN ST
4Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II OPEN ST
4Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II OPEN ST
5Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II OPEN ST
5Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST
6Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa Senior II OPEN ST
6Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST
7Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN ST
7Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN ST
8Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA Senior II OPEN ST
9Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
9Polanowski PawełGrabowska-Polanowska BeataFANTAZJA Senior II OPEN ST
10Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II OPEN ST
2Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I C LA
2Kubicz ŁukaszLechowicz EwelinaAKSEL Senior I F LA
3POLEK TomaszMONIAK MonikaAKSEL Senior I F LA
2Kubicz ŁukaszLechowicz EwelinaAKSEL Senior I F ST
3POLEK TomaszMONIAK MonikaAKSEL Senior I F ST
1Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN LA
2Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I OPEN LA
3Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN LA
1Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST
2Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
3Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA Senior I OPEN ST
4Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I OPEN ST
5Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN ST
6Rosik KarolLaurowska Anna--- Senior I OPEN ST
7Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN ST