!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" (PTT)
Błonie
Filtruj:
Kategorie:





















1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 C LA
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
2Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
4Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D LA
1Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
4Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
5Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D ST
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
2Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
2Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
3Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F LA
4Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F LA
5Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F LA
6Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA 16-18 F LA
1Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA 16-18 F ST
2Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F ST
3Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
4Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F ST
5Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
6Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
7Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F ST
1Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 14-15 D LA
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
4Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
5Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
1Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
1Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 F 6T
2Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 F 6T
3Pietrzak OliwierMajcher WiktoriaJEDYNKA 14-15 F 6T
4Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
5Konovalov AndriyBilińska EwaIGLICA 14-15 F 6T
6Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
7Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 14-15 F 6T
8Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
9Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
10Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 14-15 F 6T
11Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 F 6T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
2Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
3Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
4Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
5Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
1Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
2Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
4Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D ST
5Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
1Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
2King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
4Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
5Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
6Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 F 6T
2Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
3Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 F 6T
4Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
5Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 F 6T
6Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
7Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
8Martela PiotrJach ZofiaViva Dance Łódź 12-13 F 6T
9Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
10Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
1Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
2Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART 12-13 G 6T
2Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART 12-13 G 6T
3Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 G 6T
1Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
1Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Turniak PiotrMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 E 6T
1Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 G 6T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 G 6T
2Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
2Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC 10-11 G 6T
3Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 G 6T
3Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Żak FranciszekMajek ZuzannaJAREMI 10-11 H 4T
1Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonSmoleń LenaRS 10-11 H 4T
1Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
1Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
1Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Gierkowski NikodemGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
2Kucharski KamilŚwietlicka MałgosiaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Saczuk FilipWalczuk LiliannaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
2Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
1Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA 8-9 H 4T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Majewski SzymonDrecka ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Gacek JakubRomanowska MatyldaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T