!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017 (FTS)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






1Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D ST
2Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 D ST
3Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D ST
4Rzepecki MikołajWrona OliwiaSKT STYL 14-15 D ST
5Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
6Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
7Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 14-15 D ST
8Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D ST
9Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 D ST
1Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 D LA
2Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D LA
3Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
4Radziejewski JuliuszMazur MariaPM 12-13 D LA
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
6Wawak HubertMarecik NataliaMCT 12-13 D LA
7Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D LA
8Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
9Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D LA
9Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D LA
11Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D LA
12Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 D LA
1Radziejewski JuliuszMazur MariaPM 12-13 D ST
2Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
3Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D ST
4Wawak HubertMarecik NataliaMCT 12-13 D ST
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
6Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D ST
7Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 D ST
8Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
9Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D ST
10Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
11Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 D ST
11Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D ST
1Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
2Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 E 8T
3Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 E 8T
4Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 E 8T
5Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 12-13 E 8T
6Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 E 8T
7Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 E 8T
8Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 12-13 E 8T
9Gomułka JakubKokosza JuliaWIR DANCE 12-13 E 8T
1Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 F 6T
1Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 F 6T
2Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 10-11 F 6T
2Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 10-11 F 6T
3Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
3Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
4Gadocha MartynaSolcan EmilST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
4Gadocha MartynaSolcan EmilST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
6Czech NadiaKuchnia PatrykST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
7Mati PachJulia SzramikPASJA 10-11 F 6T
8Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
8Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
9Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 10-11 F 6T
9Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 10-11 F 6T
10Makucki WładysławAla AdamskaMCT 10-11 F 6T