!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 (PTT)
Pleśna
Filtruj:
Kategorie:























1Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 B LA
2Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 B LA
3Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
5Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B ST
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
2Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C LA
4Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
6Rzepa NikodemCzernek WiktoriaELITA - Kraków 16-18 C LA
1Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C ST
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
4Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
5Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Rzepa NikodemCzernek WiktoriaELITA - Kraków 16-18 C ST
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
3Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 D LA
4Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D LA
5Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
6Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
7Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
4Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D ST
5Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D ST
6Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
7Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
8Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
10Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
11Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 D ST
1Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
2Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 C LA
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C LA
5Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 C LA
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaAKSEL 14-15 C LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 C ST
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 C ST
5Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaAKSEL 14-15 C ST
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
2Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
5Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
7Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D LA
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
9Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D LA
1Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
3Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
4Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
5Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
7Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D ST
8Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
8Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D ST
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 E 8T
2Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
3Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
5Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
6Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 E 8T
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D ST
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
1Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
2Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 E 8T
3Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 E 8T
4Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
5Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 F 6T
2Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA 12-13 F 6T
3Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 F 6T
4Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
5Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 F 6T
6Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 12-13 F 6T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 G 6T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 G 6T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 G 6T
2Dul JakubSałata AnnaSAMBA 12-13 G 6T
2Napieracz PiotrOlszewska AnetaGASIEK 12-13 G 6T
3Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 12-13 G 6T
3Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 12-13 G 6T
3Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 12-13 G 6T
3Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 G 6T
1Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA 12-13 H 4T
1Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA 12-13 H 4T
2Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL 12-13 H 4T
2Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 12-13 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 E 6T
2Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
3Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 10-11 F 6T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 F 6T
3Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 G 6T
2Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 G 6T
2Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
3Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 G 6T
1Dymiński JanKrólik WiktoriaKICK 10-11 H 4T
1Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA 10-11 H 4T
1Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 10-11 H 4T
1Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Rumak JanPelc ZofiaSAMBA 10-11 H 4T
1Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA 10-11 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA 10-11 H 4T
2Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK 10-11 H 4T
2Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 G 6T
2Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 G 6T
3Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 G 6T
3Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 G 6T