!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:






















1Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
7Sobala MateuszKopiec HannaOKRĘG POMORSKI PTT Dorośli OPEN LA (GPP)
9Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaRS Dorośli OPEN LA (GPP)
11Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
12Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
14Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
16Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
19Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
21Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO Dorośli OPEN LA (GPP)
22Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
24Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
26Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
27Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
28Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
29Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
5Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
9Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
11Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
11Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
15Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
15Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
18Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO Dorośli OPEN ST (GPP)
20Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
21Nowak FilipKrówczyńska GabrielaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
22Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
23Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
23Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
25Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
26Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
26Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
28Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
29Kunda MateuszPółtorak KarolinaKuźnia Tańca Dorośli OPEN ST (GPP)
30Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
31Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
32Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
33Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
34Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
34Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
36Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
5Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
6Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens Lviv(Ukraina) 16-20 OPEN LA (GPP)
7Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-20 OPEN LA (GPP)
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
3Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Zagurskas JustasMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
7Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
10Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (GPP)
11Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
13Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
14Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-20 OPEN ST (GPP)
15Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-20 OPEN ST (GPP)
16Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
17Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-20 OPEN ST (GPP)
1Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 B LA
2Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 B LA
3Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL 16-18 B LA
4Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 16-18 B LA
5Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
6Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
7Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens Lviv(Ukraina) 16-18 B LA
8Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
9Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
10Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
11Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B LA
11Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B LA
13Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B LA
13Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
15Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
15Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
17Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
3Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
4Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
5Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
6Galewicz MarcinGalewicz WeronikaZORBA 16-18 B ST
7Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
7Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
9Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
10Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
12Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
4Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
6Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 16-18 OPEN LA (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
8Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA (GPP)
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
13Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens Lviv(Ukraina) 16-18 OPEN LA (GPP)
14Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
15Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
15Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
2Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
10Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
13Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN ST (GPP)
16Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (GPP)
17Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D LA
2Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D LA
3Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D LA
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D LA
6Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D LA
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D ST
2Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D ST
6Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 D ST
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
8Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
9Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
10Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
11Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
1Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice 14-15 E 8T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
3Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 E 8T
4Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
5Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 E 8T
6Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (GPP)
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
7Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
9Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
12Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 OPEN LA (GPP)
14Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
15Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
16Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
16Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 OPEN LA (GPP)
18Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
7Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
8Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
9Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
11Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 D LA
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
3Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
4Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
1Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 D ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
3Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
2Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
3Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 F 6T
4Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
6Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
1Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 G 6T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 G 6T
2Markuszewski MateuszWolny JadwigaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
3Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 G 6T
1Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 H 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
3Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN LA (GPP)
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN LA (GPP)
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA (GPP)
7Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST (GPP)
6Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN ST (GPP)
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST (GPP)
8Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
9Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 OPEN ST (GPP)