!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP (PTT)
Radom
Filtruj:
Kategorie:

















1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (WDC)
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN 10T (WDC)
3Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior III OPEN 10T (WDC)
4Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (WDC)
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN 10T (WDC)
6Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN 10T (WDC)
1Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN 10T (WDC)
2Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (WDC)
3Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II OPEN 10T (WDC)
4Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (WDC)
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN 10T (WDC)
2Lewis RhysHilton CassieN/A(Wielka Brytania) Senior I OPEN 10T (WDC)
3Domizio StefanoShishalova Natalia(Italy) Senior I OPEN 10T (WDC)
4Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior I OPEN 10T (WDC)
1BOYCE GLENN-RICHARDJANES CarolyNICE N EASY DANCE STUDIOS UK(Wielka Brytania) Dorośli OPEN 10T (WDC)
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (WDC)
3Traks RagnarKallas SandraDanceclub Flex(Estonia) Dorośli OPEN 10T (WDC)
4Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (WDC)
5Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN 10T (WDC)
6Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (WDC)
7Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN 10T (WDC)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
2Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
3Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA Dorośli OPEN LA
4Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA Dorośli OPEN LA
5Shaposhnikov RomanHodatay EkaterinaDance-center(Ukraina) Dorośli OPEN LA
6Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO Dorośli OPEN LA
7Delle Fontane MicheleGabusi Mia(Italy) Dorośli OPEN LA
8Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA Dorośli OPEN LA
9Bednarski MaciejShulha YuliiaMISTRAL Dorośli OPEN LA
10Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO Dorośli OPEN LA
1Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
2Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
3Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST
4Gitia RuslanPushkina YuliiaDiamant-Elite(Ukraina) Dorośli OPEN ST
5Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
6Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST
7Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
8Bratslavskyi TymafiiZaitseva YuliannaDance-center(Ukraina) Dorośli OPEN ST
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
2Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
3Shaposhnikov RomanHodatay EkaterinaDance-center(Ukraina) 16-20 OPEN LA
4Consolo AlessandroZohar Adi(Izrael) 16-20 OPEN LA
5Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław 16-20 OPEN LA
6Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-20 OPEN LA
7Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN LA
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN LA
9Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN LA
10Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
11Bibik VolodymyrShyta AnastasiiaElerina(Ukraina) 16-20 OPEN LA
12Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-20 OPEN LA
1Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
2Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST
3Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
4Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA 16-20 OPEN ST
5Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN ST
6Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN ST
7Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST
8Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST
9Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN ST
10Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST
11Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-20 OPEN ST
12Pishenko AlexandrKuzmich AlexandraDance-center(Ukraina) 16-20 OPEN ST
1Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
2Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA
3Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA
4Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 OPEN LA
5Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-18 OPEN LA
6Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA
7Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 OPEN LA
8Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA
9Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
10Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN LA
11Bibik VolodymyrShyta AnastasiiaElerina(Ukraina) 16-18 OPEN LA
12Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN LA
13Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN LA
14Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA
15Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST
3Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN ST
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST
7Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST
8Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 OPEN ST
9Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 OPEN ST
9Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST
9Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST
12Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN ST
13Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST
14Pishenko AlexandrKuzmich AlexandraDance-center(Ukraina) 16-18 OPEN ST
15Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN ST
16Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN LA
3Condratiev VladislavPirvu ValensiaDance Sport Club Flagrant(Mołdawia) 14-15 OPEN LA
4Khomchyk ZaharKhaladzinskaya MaryiaiDance(Białoruś) 14-15 OPEN LA
5Ettridge DanielDraper Phoebe(England) 14-15 OPEN LA
6Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA
7Slokov KirillSlokova KaterynaTriumph+(Ukraina) 14-15 OPEN LA
8Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA
10Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 14-15 OPEN LA
11Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN LA
11Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN LA
13Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 OPEN LA
14Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA
14Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN LA
16Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 OPEN LA
17Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA
18Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA
19Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA
20Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN LA
20Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA
22Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 OPEN LA
23Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 OPEN LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 14-15 OPEN ST
3Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST
5Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST
6Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST
7Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST
8Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST
9Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 14-15 OPEN ST
10Ettridge DanielDraper Phoebe(England) 14-15 OPEN ST
11Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 14-15 OPEN ST
12Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 OPEN ST
13Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST
14Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST
15Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST
15Slokov KirillSlokova KaterynaTriumph+(Ukraina) 14-15 OPEN ST
17Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN ST
18Kisielewski JakubPiela ZuzannaDANCECLUB 14-15 OPEN ST
19Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST
20Condratiev VladislavPirvu ValensiaDance Sport Club Flagrant(Mołdawia) 14-15 OPEN ST
21Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 OPEN ST
22Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 OPEN ST
1Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB 12-13 OPEN LA
2Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 12-13 OPEN LA
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN LA
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA
6Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 12-13 OPEN LA
7Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
8Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
9Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
10Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 12-13 OPEN LA
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
2Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST
3Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST
5Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 12-13 OPEN ST
6Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
7Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
8Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN ST
9Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 12-13 OPEN ST
1Shchukin YauheniKhaladzinskaya AnnaIDANCE, Minsk(Białoruś) 10-11 OPEN 8T (WDC)
2Putiata TymurPindiura YevheniiaElerina(Ukraina) 10-11 OPEN 8T (WDC)
3MALTSEV MARATZAKOTII ARINAPremier Dance Studio(Ukraina) 10-11 OPEN 8T (WDC)
4Moisei MihailTrofim AndreeaQuickStep(Mołdawia) 10-11 OPEN 8T (WDC)
5Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 OPEN 8T (WDC)
6Kashchuk MatsveiKuprevich VeraiDance(Białoruś) 10-11 OPEN 8T (WDC)
7Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (WDC)
8Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 10-11 OPEN 8T (WDC)
9Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 10-11 OPEN 8T (WDC)
10Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (WDC)
11Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (WDC)
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 8-9 OPEN 6T (WDC)
2Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 OPEN 6T (WDC)
3Ivanets LucaRose Spratt Pebble(England) 8-9 OPEN 6T (WDC)
4Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 OPEN 6T (WDC)
5Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 OPEN 6T (WDC)
6Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 OPEN 6T (WDC)