!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" (PTT)
Jarosław
Filtruj:
Kategorie:



















1Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior II E LA
2DZIAŁOWSKI JacekDZIAŁOWSKA MariaAKSEL Senior II E LA
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E LA
4BECLA WACŁAWBECLA ALINAAKSEL Senior II E LA
5Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E LA
6Bobula KonradBoczar MonikaPODKARPACIE Senior II E LA
7Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II E LA
8Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior II E LA
1Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II E ST
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior II E ST
3Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior II E ST
4DZIAŁOWSKI JacekDZIAŁOWSKA MariaAKSEL Senior II E ST
5Bobula KonradBoczar MonikaPODKARPACIE Senior II E ST
6Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II E ST
7Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E ST
8Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior II E ST
9Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E ST
10BECLA WACŁAWBECLA ALINAAKSEL Senior II E ST
1Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
2Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
3Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
4Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C LA
5Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
6Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C LA
1Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
4Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 C ST
5Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C ST
6Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
5Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D LA
6Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
1Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
2Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
4Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
5Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
2Kobyłko KrystianTelega Julia WeronikaTAKT 16-18 E LA
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
4Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
5Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
6Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E LA
7Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
1Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
2Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
3Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
4Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E ST
5Kobyłko KrystianTelega Julia WeronikaTAKT 16-18 E ST
6Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
1Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 14-15 E 8T
2Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
3Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
4Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 E 8T
7Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
3Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
5Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
7Chrzuszcz FilipSołtys BarbaraSAMBA 14-15 F 6T
1Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
2Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
3Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
4Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
5Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
7Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
7Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
9Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
10Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 E 8T
11Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 F 6T
2Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
3Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
4Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 12-13 F 6T
5Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
6Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 12-13 F 6T
7Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
9Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
10Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 G 4T
2Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
2Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
3Witkowski NorbertPłaza NadiaSHOW DANCE 12-13 G 4T
3Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 12-13 G 4T
1Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 12-13 H 4T
1Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 12-13 H 4T
2Jarosz BartoszDominik JuliaTAKT 12-13 H 4T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 F 6T
3Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 10-11 F 6T
4Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
3Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 G 4T
1Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET 10-11 H 4T
1Wasiuta RafałWłoch KatarzynaTAKT 10-11 H 4T
1Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT 10-11 H 4T
1Drabik WiktorPłocica WiktoriaTAKT 10-11 H 4T
1Dziki WojciechKania AmeliaTAKT 10-11 H 4T
1Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
1Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 10-11 H 4T
1Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 10-11 H 4T
1Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha KacperStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Gancarz NataliaStaszczuk JuliaTAKT 10-11 H 4T
2Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 10-11 H 4T
2Landa GabrielaMularz EmiliaTAKT 10-11 H 4T
2Leniar SzymonBury EmiliaGASIEK 10-11 H 4T
2Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
2Rogucka NinaFus DariaTAKT 10-11 H 4T
1Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T
1Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 8-9 H 4T
1Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 8-9 H 4T
1Magryś MiłoszZięba IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 8-9 H 4T
1Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Segiet IgorKaraś EmiliaTAKT 8-9 H 4T
2Szul MiłoszDecowska WiktoriaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Włoch DominikZając ZuzannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Buczek KatarzynaSzenk ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Nowak WojciechBuszta AleksandraGASIEK 8-9 H 4T