!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN (PTT)
Kościan
Filtruj:
Kategorie:



























1Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I E ST
2Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury Senior I E ST
3Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA Senior I E ST
4Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior I E ST
1Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
2Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 A LA
3Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
1Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
2Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
3Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
4Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
6Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
1Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 B ST
2Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 B ST
3Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
4Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
5Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B ST
6Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 B ST
7Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
8Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 B ST
1Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 C LA
2Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
3Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
4Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
5Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
6Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE 16-18 C LA
7Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 16-18 C LA
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
9Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
10Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE 16-18 C LA
10Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
12Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
12Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
14Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
15Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
16Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 C LA
1Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 C ST
2Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 C ST
3Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 16-18 C ST
4Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
6Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C ST
7Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
8Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE 16-18 C ST
9Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
10Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
11Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C ST
11Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
11Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 C ST
14Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 D LA
2Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D LA
3Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
4Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
5Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
6Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D LA
8Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
1Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
2Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
3Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 D ST
4Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
5Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
6Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D ST
7Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
2Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E LA
3Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E LA
4Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
5Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E LA
6Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
7Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E LA
8Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
9Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 16-18 E LA
10Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
1Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E ST
2Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
3Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E ST
4Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
5Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 E ST
6Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E ST
7Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
8Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
8Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 16-18 E ST
10Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 OPEN LA
2Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA
3Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 OPEN LA
4Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 OPEN LA
5Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA
6Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 OPEN LA
7Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 OPEN LA
8Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 OPEN LA
1Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA 16-18 OPEN ST
2Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA 16-18 OPEN ST
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST
4Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST
5Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
6Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 OPEN ST
7Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 OPEN ST
8Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 OPEN ST
8Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 OPEN ST
8Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 OPEN ST
11Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 OPEN ST
11Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 OPEN ST
1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
2Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 C LA
3Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C LA
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 C ST
2Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
3Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 C ST
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
5Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 C ST
1Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D LA
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 D LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D LA
4Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
5Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
6Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D LA
7Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D LA
8Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 D LA
9Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D LA
10Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 14-15 D LA
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D ST
2Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D ST
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
4Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D ST
5Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D ST
6Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 14-15 D ST
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
8Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D ST
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 E 8T
2Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
3Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
4Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
5Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D LA
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D ST
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
1Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
2Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 E 8T
4Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 G 6T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 G 6T
2Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA 12-13 G 6T
2Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA 12-13 G 6T
2Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 G 6T
3Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
3Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 G 6T
3Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 12-13 G 6T
3Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 12-13 G 6T
1Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA 12-13 H 4T
1Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 H 4T
2Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 12-13 H 4T
2Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
1Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 F 6T
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 F 6T
3Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 F 6T
4Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 F 6T
5Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 F 6T
1Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 10-11 G 6T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 G 6T
2Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 G 6T
2Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 G 6T
3Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA 10-11 G 6T
3Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 G 6T
3Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE 10-11 G 6T
1Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 H 4T
1Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA 10-11 H 4T
1Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB 10-11 H 4T
2Bobkiewicz JoannaKaczmarek JanPOEZJA 10-11 H 4T
2Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 10-11 H 4T
2Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
1Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Przewoźny MichałMiężał WeronikaLORENZO Katarzyna Białek 8-9 H 4T