!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach (PTT)
Sosnowiec
Filtruj:
Kategorie:







1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN 10T (MP)
4Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN 10T (MP)
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN 10T (MP)
6Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN 10T (MP)
7Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III OPEN 10T (MP)
8Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN 10T (MP)
1Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN 10T (MP)
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
3Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN 10T (MP)
4Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN 10T (MP)
5Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN 10T (MP)
6Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN 10T (MP)
7Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN 10T (MP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN 10T (MP)
2Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN 10T (MP)
3Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior I OPEN 10T (MP)
4Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Senior I OPEN 10T (MP)
1Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA 16-20 OPEN 10T (MP)
2Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN 10T (MP)
4Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN 10T (MP)
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN 10T (MP)
7Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN 10T (MP)
8Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN 10T (MP)
9Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-20 OPEN 10T (MP)
10Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN 10T (MP)
11Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-20 OPEN 10T (MP)
12Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
13Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN 10T (MP)
14Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
2Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
4Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (MP)
7Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN 10T (MP)
8Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
9Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
10Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN 10T (MP)
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
12Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
13Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN 10T (MP)
14Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
15Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN 10T (MP)
16Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
17Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
18Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN 10T (MP)
18Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
20Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
21Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (MP)
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (MP)
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
4Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (MP)
5Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
6Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
7Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (MP)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
9Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 OPEN 8T (MP)
10Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
11Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (MP)
12Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
13Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (MP)
13Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
15Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)