!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej (PTT)
Zabierzów
Filtruj:
Kategorie:



















1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
2Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA
3Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
4Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN LA
5Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN LA
1Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
3Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST
4Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN ST
5Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
2Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN LA
3Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN LA
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN ST
2Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN ST
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
2Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST
1Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
2Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA
3Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
4Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA
5Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA
6Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA
7Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA
7Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA
9Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA
10Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA
11Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
12Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST
2Kucharczyk KamilSemenova PolinaKTT DUET Dorośli OPEN ST
3Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST
4Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM Dorośli OPEN ST
5Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST
6Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST
7Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST
8Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST
9Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST
10Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN ST
11Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA Dorośli OPEN ST
1Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER 16-20 OPEN LA
2Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
3Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
4Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
5Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
6Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN LA
7Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN LA
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN LA
9Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA
9Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-20 OPEN LA
11Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN LA
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKTT DUET 16-20 OPEN ST
2Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST
3Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST
4Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN ST
5Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-20 OPEN ST
6Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST
8Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-20 OPEN ST
9Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST
10Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-20 OPEN ST
1Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
2Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN LA
4Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
5Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA
6Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA
8Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN LA
9Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 OPEN LA
10Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 OPEN LA
1Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN ST
3Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST
4Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST
6Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST
7Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST
8Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 OPEN ST
9Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 OPEN ST
1Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA
2Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA
4Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN LA
5Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 OPEN LA
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA
7Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA
8Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN LA
8Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN LA
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA
11Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
11Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 OPEN LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST
3Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST
4Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN ST
5Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN ST
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST
7Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST
8Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST
9Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 OPEN ST
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST
11Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 OPEN ST
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA
3Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN LA
5Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 OPEN LA
6Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN LA
7Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN LA
8Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 OPEN LA
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST
3Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST
4Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN ST
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN ST
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN ST
7Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 OPEN ST
8Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 OPEN ST
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 OPEN 8T
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
4Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
5Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 OPEN 8T
6Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 OPEN 8T
7Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 OPEN 8T
8Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T
8Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
10Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
11Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 OPEN 6T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 OPEN 6T
3Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 OPEN 6T
4Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 OPEN 6T
5Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 OPEN 6T
6Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 OPEN 6T
7Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 OPEN 6T
8Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 OPEN 6T
9Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 OPEN 6T