!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 (PTT)
WARSZAWA, Amfiteatr Parku Sowińskiego
Filtruj:
Kategorie:
























1Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
6Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
7Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
8Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES 16-18 B ST
2Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
3Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
4Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 B ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
3Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Osiński MaciejJędrasek AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C LA
6Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
7Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 C LA
8Chmielecki MichałBiegańska EwaJAREMI 16-18 C LA
1Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
2Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
3Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C ST
4Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
5Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
6Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
7Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
2Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
3Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 D LA
4Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 D LA
5Jendrusiak AndrzejZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
6Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 16-18 D LA
8Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
9Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 D LA
9Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D LA
11Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D LA
1Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D ST
2Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 D ST
3Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D ST
1Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 E LA
2Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna--- 16-18 E LA
3Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E LA
1Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
2Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
3Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
4Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
5Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
6Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
7Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
8Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C LA
1Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
2Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
5Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
6Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D LA
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
3Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
5Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
6Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D LA
7Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
8Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D ST
2Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
4Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
5Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D ST
1Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
3Majchrzak PawełObroślińska Julia--- 14-15 E 8T
4Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
1Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE 14-15 G 4T
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D LA
3Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 D LA
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
5Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
6Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 12-13 D LA
7Lejman BartoszKusina NataliaMAKO 12-13 D LA
8Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
8Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 12-13 D LA
10Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra--- 12-13 D LA
11Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
1Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D ST
2Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
3Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 12-13 D ST
4Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Lejman BartoszKusina NataliaMAKO 12-13 D ST
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
7Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
8Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra--- 12-13 D ST
9Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 12-13 D ST
1Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO 12-13 E 8T
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 E 8T
3Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
4Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
5Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 E 8T
6Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
1Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 G 4T
2Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 12-13 G 4T
3Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
4Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
5Błędek MateuszChrebela MajaŁódzki Dom Kultury 12-13 G 4T
6Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 H 4T
2Cyl WojciechDomagała AmeliaAMOK 12-13 H 4T
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
3Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
4Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE 10-11 E 6T
5Burdziuk OlafBagrowska Julia--- 10-11 E 6T
6Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 6T
1Nowicki HubertNorbert SandraCreative Dance 10-11 G 4T
2Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 10-11 G 4T
3Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO 10-11 G 4T
3Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA 10-11 G 4T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Grzanka DawidWojda OliwiaCreative Dance 10-11 H 4T
2Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 8-9 G 4T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 8-9 G 4T
2Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 G 4T
3Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
3Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 G 4T
1Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 8-9 H 4T
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaCHA CHA 8-9 H 4T
2Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 8-9 H 4T
2Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T