!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:






















1Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
5Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
7Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
9Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
12Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
13Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Główka TomaszJureczko MartaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA (GPP)
15Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
20Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
21Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
25Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
26Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
28Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
31Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN LA (GPP)
32Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
33Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
34Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
34Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST (GPP)
6Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
8Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
10Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
10Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
12Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
13Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
15Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
17Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK Dorośli OPEN ST (GPP)
17Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
19Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
19Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
19Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
22Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 B LA
2Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 B LA
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
8Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
9Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
10Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
11Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
11Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
13Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 B LA
14Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
3Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
4Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
5Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
6Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
8Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
8Nowak MarcelWiater NataliaPASJA 16-18 B ST
10Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
11Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 B ST
12Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
1Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
3Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
4Nowak MarcelWiater NataliaPASJA 16-18 C LA
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
6Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
4Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C ST
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
3Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
4Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D LA
5Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D LA
6Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D ST
3Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D ST
4Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
2Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
3Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Gryczka AdamRytkowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
5Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (GPP)
8Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
9Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
11Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
12Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
13Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
15Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
16Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
17Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
18Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 OPEN LA (GPP)
1Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
3Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
5Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (GPP)
8Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
9Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
10Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
11Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 OPEN ST (GPP)
13Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
13Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
15Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
15Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
17Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
18Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
19Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
20Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
21Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 OPEN ST (GPP)
1Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 C LA
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
5Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
6Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
8Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
9Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C LA
9Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
11Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C ST
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 C ST
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 C ST
5Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
7Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
8Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
8Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
11Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
12Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C ST
13Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
1Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS 14-15 F 6T
2Jankowski KamilSawerska GabrielaLIDER 14-15 F 6T
3Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM 14-15 F 6T
4Guc JakubKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 F 6T
5Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM 14-15 F 6T
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
4Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (GPP)
6Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (GPP)
7Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
9Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
11Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN LA (GPP)
12Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
13Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
13Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
15Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
2Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
3Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
5Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
7Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (GPP)
10Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
11Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN ST (GPP)
14Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
15Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
15Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
18Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
19Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
3Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 12-13 F 6T
4Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
5Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 12-13 F 6T
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 G 4T
2Korol ŁukaszGrochowska NikolaRYTM 12-13 G 4T
2Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
3Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 12-13 G 4T
3Bielecki DominikRodaczek MagdalenaLIDER 12-13 G 4T
3Jaszczuk AleksanderŁucka MarcelinaLIDER 12-13 G 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
4Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN LA (GPP)
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
7Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
4Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
5Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
7Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN ST (GPP)
8Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
9Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
2Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
3Barczyński MateuszBańka AleksandraLIDER 10-11 G 4T
3Mucha OliwierBarczak MilenaLIDER 10-11 G 4T
3Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 10-11 G 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 OPEN 8T (GPP)