!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Okręgu Śląskiego (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:




























1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 A LA
2Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
3Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 A ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
3Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
4Góra MateuszBaniusiewicz AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A ST
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 B LA
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B LA
3Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 B LA
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
5Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 B LA
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B LA
7Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
8Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
9Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
9Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B LA
9Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
12Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
13Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
15Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 B ST
2Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
3Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
5Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
6Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 B ST
7Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
8Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
9Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
10Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
2Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
3Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
5Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
6Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
7Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
8Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
1Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
2Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
5Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 C ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
8Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
9Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D LA
2Tomala KrzysztofGawlik JuliaRONDO 16-18 D LA
3Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
4Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
5Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
7Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
8Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
9Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D ST
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
4Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
6Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D ST
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E LA
2Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E LA
3Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E LA
4Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 E LA
5Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
7Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT 16-18 E LA
8Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
1Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
3Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
4Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
5Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
6Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
1Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F LA
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 F LA
3Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F LA
4Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 F LA
5Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 F LA
1Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
2Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F ST
3Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F ST
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 C LA
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 C LA
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
4Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
5Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
6Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C LA
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 C LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
3Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 C ST
4Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
5Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
7Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 C ST
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D LA
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D LA
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
4Szczepaniak PiotrPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
5Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D ST
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
4Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D ST
5Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
1Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 E 8T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
3Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
4Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 E 8T
5Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
6Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
8Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 E 8T
1Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 F 6T
2Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 F 6T
3Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 F 6T
1Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D LA
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
4Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D ST
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D ST
1Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 E 8T
3Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 E 8T
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
5Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 12-13 E 8T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 F 6T
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
4Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 F 6T
5Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 G 6T
2Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
3Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 E 6T
5Różalski MiłoszSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 E 6T
6Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 E 6T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
3Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 10-11 G 6T
3Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
1Grzyb-Górniakowski KarolGągała WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 H 4T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 H 4T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 10-11 H 4T
2Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Rajzer MichałŁukowska MarlenaMONSUN MDK 10-11 H 4T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Leśniak WojciechGraca AntoninaNOWY STYL 8-9 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 H 4T
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
2Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
2Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO 8-9 H 4T
2Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T