!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ (PTT)
WARSZAWA-WESOŁA
Filtruj:
Kategorie:





















1Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
4Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
6Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 16-18 B LA
7Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
8Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 B LA
8Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
3Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
4Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
1Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
3Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Jędrzejczak BartoszSobolewska KarolinaELITE DANCE 16-18 D LA
6Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
8Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
9Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
10Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
4Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D ST
5Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
4Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART 14-15 C LA
5Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
7Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
8Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 14-15 C LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C ST
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 C ST
4Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C ST
5Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
7Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
8Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 14-15 C ST
8Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART 14-15 C ST
10Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
2Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
5Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
7Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
1Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D ST
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D ST
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
5Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
6Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
7Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
8Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
1Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
5Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 E 8T
6Wołek JakubPawul MariaTICO 14-15 E 8T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 G 6T
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 G 6T
2Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 14-15 G 6T
2Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Liniewski SzymonDudzińska KrystynaGCK 14-15 G 6T
3Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
1Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
4Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
5Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 12-13 E 8T
6Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
7Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 E 8T
8Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
9Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
10Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
11Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
12Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
13Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 E 8T
14Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 E 8T
15Diaków PawełGumińska ZuzannaWIKA 12-13 E 8T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 12-13 G 6T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 G 6T
3Mazurek JanSutryk IgaRYTM 12-13 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 G 6T
3Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
3Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 G 6T
1Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 H 4T
1Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
2Janiszewicz Szymon MichałKrupińska MagdaGCK 12-13 H 4T
2Joźwiak MateuszTurkowicz AlicjaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 10-11 E 6T
2Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
7Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
8Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
1Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 10-11 F 6T
2Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 F 6T
4Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
5Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
6Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
7Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 10-11 F 6T
8Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 F 6T
9Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 F 6T
10Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 F 6T
11Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 F 6T
12Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 F 6T
13Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 F 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
1Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 G 6T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 G 6T
2Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 G 6T
3Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 G 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 G 6T
3Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 G 6T
1Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL 10-11 H 4T
1Błaszczyk ZofiaSienkiewicz KrzysztofBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY 10-11 H 4T
1Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 10-11 H 4T
2Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 10-11 H 4T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
1Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 G 6T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
2Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaPROMENADA 8-9 G 6T
2Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 G 6T
3Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA 8-9 G 6T
3Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA 8-9 G 6T
3Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 8-9 G 6T
3Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Kalbarczyk KarolZajkowska UrszulaKADRYL 8-9 H 4T
1Majewski Filip AleksanderGrześ JuliaKADRYL 8-9 H 4T
1Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
1Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
1Suvorov MatviiWojnarowska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
2Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO 8-9 H 4T
2Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS 8-9 H 4T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Staniewski KrzysztofSzkudlarz OliwiaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO 8-9 H 4T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 8-9 H 4T
2Krupiński MasriKrystman NataliaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T