!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY (PTT)
Oława
Filtruj:
Kategorie:




















1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II E LA
2Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E LA
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
2Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E ST
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II F LA
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F LA
3Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior II F LA
4Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
5Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F LA
6Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT Senior II F LA
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II F ST
2Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F ST
4Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior II F ST
5Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
7Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
8Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT Senior II F ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
2Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
3Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
5Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D LA
6Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D LA
1Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
2Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA 16-18 D ST
3Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D ST
1Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
2Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
5Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 F LA
2Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F LA
3Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST 16-18 F LA
4Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 F LA
5Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA 16-18 F LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 F ST
2Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
3Trzebiński KarolProkop WiktoriaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 F ST
4Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST 16-18 F ST
5Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 F ST
6Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA 16-18 F ST
7Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F ST
7Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT 16-18 F ST
9Wrona MichałRoznerska WeronikaDIAMENT 16-18 F ST
1Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 F 6T
2Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 F 6T
3Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 F 6T
4Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 F 6T
5Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 F 6T
6Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES 14-15 F 6T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
2Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 14-15 G 6T
3Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK 14-15 G 6T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 12-13 E 8T
6Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
1Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 F 6T
3Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
4Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
5Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE 12-13 F 6T
6Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
7Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
1Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST 12-13 G 6T
1Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 12-13 G 6T
1Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 G 6T
2Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
2Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Mazur TomaszMonastyrska MilenaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
3Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 G 6T
3Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 H 4T
1Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
1Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST 12-13 H 4T
1Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 H 4T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 H 4T
2Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 12-13 H 4T
2Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Stasiak AdamLipińska JagodaBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
2Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST 12-13 H 4T
2Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 H 4T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
2Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 G 6T
3Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 G 6T
3Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 G 6T
1Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
1Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 H 4T
2Augustynów KonradJurkiewicz MariaGEMAR 10-11 H 4T
1Talash ArsenLIS ZUZANNAIGLICA 8-9 H 4T
2Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA 8-9 H 4T