!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:






















1Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 A LA
2Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 A LA
1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
4Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
5Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 B LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
2Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
4Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
5Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
6Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
7Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 B ST
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
4Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
5Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
8Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
2Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 C ST
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
5Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
6Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 C ST
8Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
9Kumor BartłomiejMitoraj KarolinaK-STUDIO 16-18 C ST
1Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
2Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D LA
3Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
4Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 C LA
2Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 C LA
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 C LA
8Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
9Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 14-15 C LA
10Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C LA
11Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
12Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 C ST
2Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C ST
4Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C ST
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C ST
6Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 C ST
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
9Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 C ST
10Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
11Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
12Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
1Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
2Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 14-15 D LA
3Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
6Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
8Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D LA
8Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 D LA
11Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
2Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
3Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
4Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
6Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
7Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D ST
8Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
9Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D ST
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 D ST
1Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
2Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
3Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 E 8T
4Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
5Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 E 8T
6Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
7Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
8Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
9Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
9Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 E 8T
11Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 E 8T
12Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
13Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D LA
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 D LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
5Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D LA
6Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
1Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 D ST
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
5Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D ST
6Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D ST
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 E 8T
3Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 E 8T
4Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
6Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
7Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
8Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 E 8T
10Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 E 8T
11Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
11Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
13Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
1Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
2Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 F 6T
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
5Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
6Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 F 6T
7Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 F 6T
8Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 F 6T
9Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 F 6T
1Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
1Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
2Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 G 6T
2Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 G 6T
2Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Leniar SzymonKubal-Marzec JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Witek PiotrJer WeronikaELIDA 12-13 G 6T
3Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Kula GabrielSosin PatrycjaKLASA 12-13 G 6T
1Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA 12-13 H 4T
1Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL 12-13 H 4T
1Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 12-13 H 4T
1Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Konefał KacperSieńko AnielaAKSEL 12-13 H 4T
2Kłodowski KrystianSieńko RozaliaAKSEL 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
1Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
2Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 F 6T
3Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
4Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 F 6T
5Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 10-11 F 6T
6Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 10-11 F 6T
7Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
8Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 10-11 F 6T
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
10Folta KarolKielawa JuliaKLASA 10-11 F 6T
11Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
12Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
1Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 G 6T
1Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 G 6T
2Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
2Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T
2Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 G 6T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 G 6T
3Harla JakubMałek AdriannaGALA 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 G 6T
3Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 G 6T
1Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 10-11 H 4T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 H 4T
1Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
1Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 H 4T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 10-11 H 4T
1Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
1Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL 10-11 H 4T
1Kopczak AdrianAlbrycht MajaGRACJA 10-11 H 4T
1Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
2Łocha AntoniGłuszko MariaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
2Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT 10-11 H 4T
1Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 H 4T
1Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 8-9 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 H 4T
1Mleczak PawełKustra MajaGRACJA 8-9 H 4T
1Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 8-9 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
1Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 8-9 H 4T
2Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK 8-9 H 4T
2Kowalski KamilBanaś SaraGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
2Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 8-9 H 4T
2Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 8-9 H 4T
2Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T