!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019 (FTS)
Kleczew
Filtruj:
Kategorie:



1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN -- (MP)
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN -- (MP)
3Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 12-13 OPEN -- (MP)
4Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN -- (MP)
5Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN -- (MP)
6Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 12-13 OPEN -- (MP)
7Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA 12-13 OPEN -- (MP)
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 12-13 OPEN -- (MP)
8Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 12-13 OPEN -- (MP)
10Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN -- (MP)
11Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN -- (MP)
12Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN -- (MP)
13Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 12-13 OPEN -- (MP)
14Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN -- (MP)
15Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 OPEN -- (MP)
16Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE 12-13 OPEN -- (MP)
17Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 12-13 OPEN -- (MP)
18Mech KarolWyporska NelaTOP DANCE 12-13 OPEN -- (MP)
18Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN -- (MP)
20Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN -- (MP)
21Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 12-13 OPEN -- (MP)
22Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 OPEN -- (MP)
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE 10-11 OPEN -- (MP)
2Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN -- (MP)
3Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
4Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
5Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE 10-11 OPEN -- (MP)
6Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 OPEN -- (MP)
7Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
8Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 10-11 OPEN -- (MP)
9Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN -- (MP)
10Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA 10-11 OPEN -- (MP)
11Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
11Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN -- (MP)
13Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN -- (MP)
14Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 OPEN -- (MP)
15Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 OPEN -- (MP)
16Żmijewski MarcelFilipiak ZuzannaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
17Jabczyński KacperKolos Carmen AnnaPASJA 10-11 OPEN -- (MP)
18Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 OPEN -- (MP)
19Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE 10-11 OPEN -- (MP)
20Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR 10-11 OPEN -- (MP)
21Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE 10-11 OPEN -- (MP)
22Kujawa DawidGralak CarmenKING DANCE 10-11 OPEN -- (MP)