!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN (PTT)
Wrocław
Filtruj:
Kategorie:






















1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Gatnar JiriSygiet MartaATHINA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
8Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
9Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
13Tesly Yan YulianZaniewska KlaudiaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
15Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
16Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
17Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Harazim SzymonHarazim Kinga--- Dorośli OPEN LA (GPP)
17Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS Dorośli OPEN LA (GPP)
22Niedzielski TomaszTymiak AndżelikaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
23Chernenko SergiiSurówka JoannaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
25Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
27Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
28Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
32Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (GPP)
1Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Ples WojciechCzęczek JuliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
5Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
6Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
12Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
14Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
15Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
17Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
1Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH 16-18 A LA
2Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS 16-18 A LA
3Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA 16-18 A LA
4Adamczyk DominikLasko DariaASTRA 16-18 A LA
5Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 A LA
6Lizurej TomaszGizler KamilaKTT DUET 16-18 A LA
7Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSKT STYL 16-18 A LA
7Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA 16-18 A LA
9Bienert PawełGurazda PaulaSŁOŃCE 16-18 A LA
10Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
11Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A LA
12Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
13Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 A LA
14Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
14Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA 16-18 A LA
16Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
16Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
18Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A LA
19Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
20Boluk BartłomiejSkuła ElizaDANCE TEAM 16-18 A LA
21Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
22Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA 16-18 A LA
1Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
2Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 A ST
3Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA 16-18 A ST
4Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-18 A ST
5Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO 16-18 A ST
6Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-18 A ST
7Argier AdamSakidon BożenaMAESTRO 16-18 A ST
8Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
9Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
10Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A ST
11Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
12Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA 16-18 A ST
1Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 B LA
2Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-18 B LA
3Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B LA
4Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 B LA
5Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA 16-18 B LA
6Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
7Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 B LA
9Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX 16-18 B LA
10Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA 16-18 B LA
11Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
12Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
13Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK 16-18 B LA
14Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX 16-18 B LA
15Bartman AleksanderSas AureliaASTRA 16-18 B LA
15Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
17Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA 16-18 B LA
17Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-18 B LA
19Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
20Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B LA
21Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B LA
22Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B LA
23Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
1Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 B ST
2Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 B ST
4Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
6Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B ST
7Adamczyk DominikLasko DariaASTRA 16-18 B ST
8Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA 16-18 B ST
8Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B ST
10Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA 16-18 B ST
10Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
12Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B ST
13Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
14Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 B ST
14Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA 16-18 B ST
16Basak MateuszKubatta SandraGEMAR 16-18 B ST
17Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
17Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK 16-18 B ST
17Skarka MichałFajkis JuliaSZOK 16-18 B ST
20Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
20Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
20Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
23Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
23Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM 16-18 B ST
25Kurza JakubSapińska IwonaDANCE TEAM 16-18 B ST
26Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
1Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C LA
2Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 C LA
3Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT 16-18 C LA
4Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C LA
6Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C LA
7Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
7Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C LA
1Bartman AleksanderSas AureliaASTRA 16-18 C ST
2Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C ST
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
4Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C ST
5Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT 16-18 C ST
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
7Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C ST
8Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 C ST
9Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C ST
1Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA 16-18 D LA
2Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA 16-18 D LA
3Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D LA
4Szymczak KamilUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 D LA
5Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D LA
6Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
7Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK 16-18 D LA
8Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA 16-18 D LA
9Najdek PawełKościńska Marta--- 16-18 D LA
1Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK 16-18 D ST
2Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA 16-18 D ST
3Najdek PawełKościńska Marta--- 16-18 D ST
4Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA 16-18 D ST
5Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D ST
6Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D ST
7Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D ST
8Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
9Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA 16-18 D ST
1Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E LA
2Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS 16-18 E LA
1Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E ST
2Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS 16-18 E ST
1Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 C LA
2Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C LA
3Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
4Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 14-15 C LA
5Szelecheda DominikMigda Weronika--- 14-15 C LA
6Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C LA
7Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C LA
8Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 C LA
9Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C LA
10Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 C LA
11Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO 14-15 C LA
12Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
13Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY 14-15 C LA
13Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 C LA
15Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 C LA
16Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA 14-15 C LA
17Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 14-15 C LA
1Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 C ST
2Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C ST
3Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY 14-15 C ST
4Bździel GrzegorzSarnowska Zofia--- 14-15 C ST
5Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 14-15 C ST
6Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA 14-15 C ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
8Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C ST
9Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C ST
10Staniszewski DawidBień HannaCIEŚLAK 14-15 C ST
1Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 D LA
2Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA 14-15 D LA
3Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA 14-15 D LA
4Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK 14-15 D LA
5Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA 14-15 D LA
6Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D LA
7Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D LA
8Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 14-15 D LA
9Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO 14-15 D LA
1Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D ST
2Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA 14-15 D ST
3Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA 14-15 D ST
4Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 D ST
5Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 14-15 D ST
6Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D ST
7Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK 14-15 D ST
8Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA 14-15 D ST
8Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO 14-15 D ST
1Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM 14-15 E 8T
2Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 14-15 E 8T
3Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 E 8T
4Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA 14-15 E 8T
5Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
1Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA 12-13 D LA
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 12-13 D LA
3Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D LA
4Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D LA
5Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 12-13 D LA
6Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D LA
7Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 12-13 D LA
8Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
1Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA 12-13 D ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 12-13 D ST
3Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 12-13 D ST
4Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
5Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D ST
6Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 D ST
7Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 12-13 D ST
8Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 12-13 D ST
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D ST
1Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA 12-13 E 8T
2Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA 12-13 E 8T
3Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 12-13 E 8T
5Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP 12-13 E 8T
6Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA 12-13 E 8T
1Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES 10-11 E 6T
2Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM 10-11 E 6T
3Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 10-11 E 6T
4Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM 10-11 E 6T
5Dziedzic MichałCzopnik Emilia--- 10-11 E 6T
6Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP 10-11 E 6T
7Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 10-11 E 6T
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T