!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 (PTT)
Gogolin
Filtruj:
Kategorie:





























1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Rutka KacperFaber AgataIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
4Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
7Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (GPP)
8Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
10Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
11Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
12Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
14Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
16Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
6Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (GPP)
7Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (GPP)
9Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
10Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataELITA - Kraków Dorośli OPEN ST (GPP)
1Rencławowicz SzymonŻarłok KingaBLUE CLASSIC 16-20 OPEN LA (GPP)
2Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN LA (GPP)
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-20 OPEN LA (GPP)
5Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-20 OPEN LA (GPP)
6Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
7Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
8Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
2Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (GPP)
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-20 OPEN ST (GPP)
7Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
8Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (GPP)
8Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Szozda MaciejZięba KarinaIGLICA 16-20 OPEN ST (GPP)
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
14Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
15Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
16Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
17Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-20 OPEN ST (GPP)
1Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 A LA
2Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-18 A LA
3Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
2Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A ST
3Szozda MaciejZięba KarinaIGLICA 16-18 A ST
4Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca 16-18 A ST
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 B LA
1Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-18 B ST
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-18 B ST
3Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
4Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
5Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
6Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
7Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B ST
7Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
9Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 B ST
10Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
1Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C LA
2Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 C LA
3Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT 16-18 C LA
4Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 16-18 C LA
5Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 C LA
7Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
8Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 C LA
9Yaroshko DanyloLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Rozborski DominikPoshtar Iryna4STEP 16-18 C ST
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 16-18 C ST
3Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C ST
4Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
5Yaroshko DanyloLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D LA
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 D ST
3Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D ST
4Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kruk DawidHaluch NinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
4Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
5Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
7Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
9Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
12Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
13Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
14Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
15Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 OPEN LA (GPP)
16Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
3Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
4Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
6Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
12Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 OPEN ST (GPP)
12Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
2Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 C LA
3Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C LA
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C ST
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 14-15 C ST
4Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C ST
1Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D LA
2Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 14-15 D LA
3Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB 14-15 D LA
5Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO 14-15 D LA
6Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
7Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
8Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB 14-15 D ST
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
4Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA 14-15 E 8T
3Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 E 8T
4Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 14-15 E 8T
5Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK 14-15 E 8T
6Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 E 8T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 OPEN LA (GPP)
2Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
3Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
6Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
8Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
4Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
5Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 OPEN ST (GPP)
1Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 G 6T
3Kondratenko ViacheslavJabłońska AgataIGLICA 12-13 G 6T
1Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
1Ćwikłowski JanSarnes LauraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
2Śmiech DanielŚmiech PaulinaPassion Dance Krapkowice 12-13 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN LA (GPP)
3Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN LA (GPP)
4Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN LA (GPP)
5Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
4Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN ST (GPP)
5Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (GPP)
6Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
1Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Seniszyn ZuzannaSiudak OlivierPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
1Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN 10-11 H 4T
2Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN 10-11 H 4T
2Buzała NinaGach KacperPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Lytvynenko OlehBiletska NikolStep by Step(Ukraina) 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Król MateuszRadoń EwaKuźnia Tańca 8-9 H 4T
1Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA 8-9 H 4T
2Wawrzyniak OktawianMucha MariaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T