!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy (PTT)
Tarnowo Podgórne
Filtruj:
Kategorie:







1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
3Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
4Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST (MP)
5Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST (MP)
6Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
7Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
8Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III OPEN ST (MP)
1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
3Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN ST (MP)
4Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II OPEN ST (MP)
5Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST (MP)
6Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA Senior II OPEN ST (MP)
7Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST (MP)
8Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN ST (MP)
9Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST (MP)
10Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST (MP)
11Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II OPEN ST (MP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
2Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
3Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST (MP)
4Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior I OPEN ST (MP)
6Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN ST (MP)
7Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Senior I OPEN ST (MP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (MP)
2Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI 16-20 OPEN ST (MP)
3Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
4Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-20 OPEN ST (MP)
5Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (MP)
6Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK 16-20 OPEN ST (MP)
7Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
8Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
8Łokiński Michał TomaszNikoniuk MonikaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
10Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
11Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
12Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-20 OPEN ST (MP)
13Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
14Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
15Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
16Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-20 OPEN ST (MP)
16Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-20 OPEN ST (MP)
18Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-20 OPEN ST (MP)
18Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
20Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
21Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
22Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
23Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
24Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-20 OPEN ST (MP)
25Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-20 OPEN ST (MP)
26Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN ST (MP)
27Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
28Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
29Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
30Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN ST (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
2Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
3Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
4Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
5Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (MP)
6Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
7Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
8Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (MP)
9Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
9Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST (MP)
11Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 OPEN ST (MP)
12Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
13Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 14-15 OPEN ST (MP)
13Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN ST (MP)
15Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
15Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN ST (MP)
17Olejnik BartoszNowak NataliaISKRA 14-15 OPEN ST (MP)
17Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
19Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO 14-15 OPEN ST (MP)
20Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST (MP)
21Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
22Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
23Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (MP)
23Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
25Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
26Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
27Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN ST (MP)
28Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 14-15 OPEN ST (MP)
29Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 OPEN ST (MP)
30Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
30Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN ST (MP)
32Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
32Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER 14-15 OPEN ST (MP)
34Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN ST (MP)
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (MP)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN ST (MP)
6Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (MP)
7Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
7Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
9Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (MP)
10Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (MP)
11Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
12Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (MP)
12Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN ST (MP)
14Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN ST (MP)
15Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN ST (MP)
15Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN ST (MP)
17Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (MP)
18Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA 12-13 OPEN ST (MP)
19Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (MP)
20Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (MP)
21Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
22Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)