!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy Wilanów (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

























1Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
2Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
4Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
6Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
7Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 B LA
1Litewka MichałWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 B ST
2Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 B ST
1Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
3Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 C LA
4Jaramilio JosueGałka ZuzannaDancers United 16-18 C LA
5Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
6Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C LA
7Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
8Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 C LA
9Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 C LA
9Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
11Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C LA
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C ST
3Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
4Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C ST
5Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
6Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C ST
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
8Lis LechRomanowska PaulinaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C ST
1Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
2Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
3Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
4Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
5Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
6Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 D LA
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
8Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
1Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
4Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
1Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA 16-18 E LA
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
3Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
4Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
6Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 E LA
1Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
3Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
4Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E ST
1Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
2Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F LA
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
4Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
5Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F LA
1Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F ST
2Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
3Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F ST
4Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
5Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
6Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
1Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
2Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
3Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
4Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C LA
5Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C LA
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
2Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
3Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C ST
4Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C ST
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
3Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
1Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
2Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
3Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
2Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 E 8T
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 E 8T
4Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 E 8T
5Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 G 6T
2Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
1Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
1Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
3Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D ST
1Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 E 8T
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
4Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
5Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
6Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 E 8T
7Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
1Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 F 6T
2Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 F 6T
3Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 F 6T
4Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
5Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 F 6T
6Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
7Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
8Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 12-13 F 6T
1Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Broda KacperWajs WeronikaCLASSIC 12-13 H 4T
1Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
1Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 H 4T
1Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Robaszek RobertGębicz AnnaETIUDA 12-13 H 4T
2Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART 12-13 H 4T
1Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 G 6T
2Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
2Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 G 6T
3Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonSmoleń LenaRS 10-11 H 4T
1Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Żak FranciszekMajek ZuzannaJAREMI 10-11 H 4T
2Dymiński JanKrólik WiktoriaKICK 10-11 H 4T
2Kucharski KamilŚwietlicka MałgosiaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Skorupski KacperSalwowska PolaWIKA 10-11 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
2Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T