!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
3Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
5Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
6Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
7Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
8Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
10Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 B LA
11Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
4Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
6Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 16-18 B ST
7Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 16-18 C LA
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C LA
4Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
5Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 16-18 C LA
6Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C LA
7Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
8Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
8Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
10Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
11Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 C ST
2Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 C ST
3Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C ST
5Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 16-18 C ST
7Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 C ST
8Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 C ST
9Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
9Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
11Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 C ST
12Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
13Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 16-18 D LA
2Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
3Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 D LA
4Kalata AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 16-18 D LA
5Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 D LA
6Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 D LA
7Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D LA
8Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D LA
9Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
10Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 D LA
12Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D LA
13Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO 16-18 D LA
1Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
2Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
3Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
4Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D ST
5Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
6Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 D ST
8Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D ST
8Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
10Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 D ST
11Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
12Gniadek-Zając GrzegorzCzechura GabrielaINFINITY - Kraków 16-18 D ST
1Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA 16-18 E LA
2Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
3Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 E LA
4Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E LA
5Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO 16-18 E LA
1Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 E ST
2Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 E ST
3Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
4Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E ST
5Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 E ST
6Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków 16-18 E ST
1Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F LA
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 16-18 F LA
3Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 16-18 F LA
4Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F LA
5Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
6Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F LA
7Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia 16-18 F LA
1Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE 16-18 F ST
2Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 16-18 F ST
3Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F ST
4Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F ST
5Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
6Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia 16-18 F ST
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C LA
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C ST
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 D LA
2Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
3Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D LA
4Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
5Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 14-15 D LA
6Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA 14-15 D LA
7Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D LA
8Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D LA
1Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D ST
2Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D ST
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
4Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D ST
5Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
6Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 14-15 D ST
7Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
8Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D ST
9Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D ST
10Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA 14-15 D ST
1Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 14-15 E 8T
2Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS 14-15 E 8T
3Harla JakubKorczak AngelikaGALA 14-15 E 8T
4Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK 14-15 F 6T
3Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 14-15 F 6T
4Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 14-15 F 6T
5Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
6Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 14-15 F 6T
7Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA 14-15 F 6T
7Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
9Radliński PiotrJamka GabrielaIMPERIA 14-15 F 6T
10Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA 14-15 F 6T
10Napieracz PiotrOlszewska AnetaGASIEK 14-15 F 6T
12Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 14-15 F 6T
13Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION 14-15 F 6T
1Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA 14-15 G 6T
2Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 14-15 G 6T
1Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
2Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 E 8T
3Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
4Cieśla HubertKula KajaKS M-TEAM 12-13 E 8T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 12-13 F 6T
2Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
3Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 12-13 F 6T
4Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
5Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 12-13 F 6T
6Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 F 6T
7Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA 12-13 F 6T
8Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 12-13 F 6T
9Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 12-13 F 6T
10Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 12-13 F 6T
11Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 G 6T
1Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA 12-13 G 6T
2Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA 12-13 G 6T
2Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 G 6T
3Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 12-13 G 6T
3Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków 12-13 G 6T
3Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 G 6T
3Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
3Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 12-13 G 6T
3Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK 12-13 G 6T
1Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK 12-13 H 4T
1Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK 12-13 H 4T
1Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA 12-13 H 4T
1Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA 12-13 H 4T
2Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
2Chmielarz MateuszFischer BarbaraSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
2Gancarz JakubKołek HannaGALA 12-13 H 4T
1Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T
2Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 F 6T
3Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 F 6T
4Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 F 6T
5Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 10-11 F 6T
6Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca 10-11 G 6T
1Krawczyk NikodemTucholska NinaKuźnia Tańca 10-11 G 6T
2Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKuźnia Tańca 10-11 G 6T
2Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL 10-11 G 6T
3Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 G 6T
3Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 G 6T
1Urbaniak OskarKasprzyk AleksandraSAMBA 10-11 H 4T
1Wcisło OliwierSerafin BeataGALA 10-11 H 4T
1Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Bik AdamWilk MilenaGRACJA 10-11 H 4T
1Drechny HubertKołodziej HannaKLASA 10-11 H 4T
1Janosz WojciechSkórnicka AleksandraKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA 10-11 H 4T
2Antonenko YevheniiSzufa LauraTańcownia 10-11 H 4T
2Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Sosiński AleksanderSzewczyk MagdalenaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE 10-11 H 4T