!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC (PTT)
PROCHOWICE, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, UL. MŁYŃSKA 3
Filtruj:
Kategorie:























1Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E LA
2Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E LA
3Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II E LA
1Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA Senior II E ST
2Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E ST
3Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E ST
4Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II E ST
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior II F LA
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior II F LA
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior II F ST
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior II F ST
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
2Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B ST
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 B ST
1Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C LA
2Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 C LA
3Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
4Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 C LA
5Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
6Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
7Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 C LA
7Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
1Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C ST
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C ST
3Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
4Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 C ST
5Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
1Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D LA
2Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
4Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 D LA
5Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
6Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D LA
1Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D ST
2Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
3Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
4Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D ST
5Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D ST
6Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
7Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
1Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 E LA
2Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
3Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
4Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E LA
5Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E LA
6Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E LA
1Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E ST
2Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 E ST
3Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
4Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
5Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA 16-18 E ST
6Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E ST
7Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E ST
8Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E ST
1Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA 14-15 D LA
2Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 14-15 D LA
3Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D LA
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
5Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 D LA
1Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA 14-15 D ST
2Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D ST
3Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
5Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 D ST
6Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
1Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 14-15 E 8T
2Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 14-15 E 8T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 14-15 F 6T
2Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS 14-15 F 6T
3Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST 14-15 F 6T
4Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 14-15 F 6T
5Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 14-15 F 6T
1Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D LA
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D LA
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
4Budzynskyi YanRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 D LA
1Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D ST
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D ST
3Budzynskyi YanRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 D ST
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA 12-13 G 6T
2Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 G 6T
3Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN 12-13 G 6T
3Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA 12-13 G 6T
1Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 10-11 F 6T
2Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 10-11 F 6T
3Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 10-11 F 6T
1Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK 10-11 G 6T
1Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP 10-11 G 6T
2Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS 10-11 G 6T
2Relewicz AntoninaSobczak WojciechART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 G 6T
3Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS 10-11 G 6T
3Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA 10-11 G 6T
3Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 10-11 G 6T
1Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice 10-11 H 4T
1Szmaj JanGajewska LenaESENS 10-11 H 4T
2Misiak KarolMisiak MariannaTABOR 10-11 H 4T
1Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP 8-9 H 4T
1Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 H 4T
1Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Duda JakubCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Łukasiak JakubJakubowska DominikaCIEŚLAK 8-9 H 4T