!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 (PTT)
Kędzierzyn-Koźle
Filtruj:
Kategorie:




















1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior IV OPEN LA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV OPEN LA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN ST
2Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV OPEN ST
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV OPEN ST
1Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
1Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST
3Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
4Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
6Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II OPEN LA
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II OPEN ST
2Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST
1Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I OPEN LA
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA
2Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL Dorośli OPEN LA
3Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
4Bednarski MaciejIzdebska ZuzannaMISTRAL Dorośli OPEN LA
5Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA
6Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
7Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN LA
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA
9Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN LA
9Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
9Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA
12Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN LA
1Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST
2Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST
3Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST
4Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST
5Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST
7Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST
8Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST
10Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES Dorośli OPEN ST
10Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
10Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST
13Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST
13Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN ST
1Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA
2Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-20 OPEN LA
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA
4Stupachenko KyryloBrodacka NikolaTABOR 16-20 OPEN LA
5Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-20 OPEN LA
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-20 OPEN LA
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN LA
10Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN LA
11Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-20 OPEN LA
12Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA
12Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-20 OPEN LA
14Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-20 OPEN LA
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-20 OPEN ST
3Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
5Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST
7Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST
9Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN ST
10Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-20 OPEN ST
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 OPEN LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN LA
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 OPEN LA
4Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA
5Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 OPEN LA
6Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA
7Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA
8Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA
9Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN LA
9Stupachenko KyryloBrodacka NikolaTABOR 16-18 OPEN LA
9Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 OPEN LA
12Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA
13Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN LA
14Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN LA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 OPEN ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN ST
3Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN ST
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST
6Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
7Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN ST
8Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST
9Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 OPEN ST
10Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN ST
10Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
10Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST
13Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 OPEN ST
13Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 OPEN ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN LA
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 OPEN LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN LA
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA
6Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN LA
7Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN LA
8Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 OPEN LA
9Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 OPEN LA
10Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA
10Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN ST
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN ST
4Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN ST
5Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 OPEN ST
6Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN ST
7Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN ST
8Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST
9Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST
9Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 OPEN ST
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 12-13 OPEN LA
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 OPEN LA
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
4Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN LA
5Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 OPEN LA
6Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
7Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
2Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN ST
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 12-13 OPEN ST
4Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 OPEN ST
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN ST
6Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 OPEN ST
7Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
8Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
3Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 OPEN 8T
4Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 OPEN 8T
5Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 OPEN 8T
6Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
7Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
8Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 10-11 OPEN 8T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 OPEN 6T
2Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
3Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 OPEN 6T
4Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
5Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 8-9 OPEN 6T
6Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 8-9 OPEN 6T