!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 (PTT)
ŚWIEBODZICE
Filtruj:
Kategorie:





























1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior III OPEN LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
1Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN LA
1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN ST
1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior I OPEN LA
1Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior I OPEN ST
2Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I OPEN ST
3Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior I OPEN ST
1Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA
2Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA
3Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
4Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
5Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA
6Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
7Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA
7Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
9Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA
9Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
11Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
1Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN ST
2Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST
3Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
4Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
5Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
6Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO Dorośli OPEN ST
7Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
8Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST
9Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
1Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA
2Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-20 OPEN LA
1Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST
1Antos AdrianYermak SofiiaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
3Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D LA
3Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 D LA
4Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D ST
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
4Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
1Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 14-15 OPEN LA
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN LA
5Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST
3Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST
4Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST
5Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST
6Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
2Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D LA
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D ST
1Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK 12-13 F 6T
2Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK 12-13 F 6T
3Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
4Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
5Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS 12-13 F 6T
1Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 12-13 G 6T
2Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 12-13 G 6T
1Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 H 4T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
2Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 H 4T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 OPEN LA
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN ST
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 OPEN ST
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 F 6T
2Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 F 6T
3Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 10-11 F 6T
4Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 10-11 F 6T
5Melski AlanSkowron HannaTAKT 10-11 F 6T
1Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 G 6T
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 10-11 G 6T
3Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T
2Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA 10-11 OPEN 8T
3Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
1Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 G 6T
2Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP 8-9 G 6T
2Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 G 6T
3Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 8-9 G 6T
3Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 G 6T
1Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS 8-9 H 4T
1Stasiak KarolMielniczek GabrielaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP 8-9 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR 8-9 H 4T
2Ora OskarPastuch HannaFRASZKA 8-9 H 4T
2Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP 8-9 H 4T
1Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
2Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
3Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE 8-9 OPEN 6T
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 OPEN 6T
5Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP 8-9 OPEN 6T
6Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 OPEN 6T