!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa (PTT)
Tuchów k/Tarnowa
Filtruj:
Kategorie:




















1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B LA
3Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
5Nowak KamilBaran KingaPLĄS 16-18 B LA
6Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
7Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
8Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 B LA
8Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
10Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa 16-18 B LA
11Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 B LA
12Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 16-18 B LA
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
2Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
3Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
4Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa 16-18 B ST
5Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 B ST
8Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
8Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
10Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
11Górka KacperBabiarz AleksandraSzT eMiKa 16-18 B ST
12Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 B ST
12Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 B ST
14Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
1Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
2Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
3Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
4Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
1Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
2Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
4Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
5Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D LA
6Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
8Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
9Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
10Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
11Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
12Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
1Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D ST
2Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
3Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D ST
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
5Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
7Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
9Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
10Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
11Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
12Chabros MateuszAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 D ST
13Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 D ST
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
2Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E LA
6Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 E LA
7Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
8Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
9Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E LA
10Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 E LA
11Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E LA
12Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
13Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
14Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 E LA
14Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
16Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 E LA
1Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E ST
4Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
6Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
7Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E ST
8Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 E ST
9Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 E ST
10Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
11Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
12Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 E ST
1Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
2Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D LA
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
5Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
6Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
7Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 14-15 D LA
8Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
1Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
2Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
3Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D ST
4Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
5Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
6Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
9Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
10Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 14-15 D ST
11Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
1Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
2Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 D LA
3Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D LA
4Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D LA
5Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
2Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D ST
3Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D ST
4Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 D ST
5Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D ST
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 E 8T
2Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
3Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
4Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
6Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE 12-13 E 8T
7Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
7Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
9Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
10Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 12-13 E 8T
11Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
1Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES 12-13 F 6T
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 F 6T
3Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 F 6T
4Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 F 6T
5Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
6Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
7Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME 12-13 F 6T
8Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
9Grącki ArturSitarz AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
9Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
11Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 12-13 F 6T
12Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
1Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 H 4T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 12-13 H 4T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 H 4T
2Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA 12-13 H 4T
2Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
2Szot PiotrMachowska AleksandraPODKARPACIE 12-13 H 4T
1Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 F 6T
2Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 F 6T
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
4Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
5Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 F 6T
6Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
7Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
8Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
9Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
9Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
11Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
11Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
11Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 F 6T
14Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 F 6T
15Morawiec MichałPacześ IgaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 G 4T
1Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 G 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 G 4T
2Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 G 4T
2Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 G 4T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 10-11 G 4T
3Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
3Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 G 4T
3Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 G 4T
1Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaTAKT 10-11 H 4T
1Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 10-11 H 4T
1Latawiec MaciejSidor JuliaTAKT 10-11 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
2Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Szymański KacperWojnar WeronikaKLASA 10-11 H 4T
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 G 4T
2Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 4T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 G 4T
3Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
1Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 H 4T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 H 4T
1Karwalski KevinSokołowska JuliaPERFECT 8-9 H 4T
2Kowal WojciechMadej KingaLATINO 8-9 H 4T
2Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 H 4T
2Sala MateuszLisak KatarzynaTAKT 8-9 H 4T