!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\" (PTT)
Pleśna k/Tarnowa
Filtruj:
Kategorie:
























1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B LA
2Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
3Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
5Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
6Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
7Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
8Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 16-18 B LA
1Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 B ST
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
3Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
4Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
5Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 16-18 B ST
6Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
7Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C LA
2Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
3Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
4Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES 16-18 C ST
2Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
3Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 C ST
4Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
5Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
6Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
7Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
10Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
2Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Kawecki MariuszMachaj JadwigaKuźnia Tańca 16-18 D LA
4Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D LA
5Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA 16-18 D LA
6Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
7Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
7Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
7Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
10Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
11Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
12Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
13Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
13Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
15Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
3Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
4Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
6Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D ST
7Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
8Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
9Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
10Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D ST
11Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
12Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
12Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
14Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
2Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
6Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E LA
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
6Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
7Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
8Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 C LA
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 C LA
3Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 C LA
4Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
6Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
7Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
8Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
9Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
11Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C LA
12Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
13Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 C ST
3Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
6Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
7Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
7Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
10Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
11Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C ST
12Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D LA
2Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
4Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
6Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
8Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
9Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
10Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
11Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
12Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
1Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D ST
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
4Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
5Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D ST
6Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
8Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
10Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
11Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
12Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
13Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
13Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
15Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
16Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
17Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
1Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 E 8T
2Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 E 8T
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
5Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
6Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
7Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
8Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 E 8T
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D LA
3Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D LA
4Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
5Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
6Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D LA
7Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
9Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D LA
9Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
9Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D ST
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
4Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D ST
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
6Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
7Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
8Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
9Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D ST
10Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
11Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
12Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D ST
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
4Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
8Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 12-13 E 8T
9Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
10Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 12-13 E 8T
1Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
3Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
4Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
5Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 F 6T
6Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
7Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
8Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
9Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
10Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 12-13 F 6T
11Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
12Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
1Durnaś KacperSusło ZuzannaFLESZ 12-13 H 4T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 H 4T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 H 4T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 H 4T
2Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 H 4T
2Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA 12-13 H 4T
2Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA 12-13 H 4T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 H 4T
1Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
3Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
5Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
6Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
7Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
8Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 F 6T
9Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
10Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
11Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
1Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 G 4T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 G 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 G 4T
1Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 G 4T
2Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 G 4T
2Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
2Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 G 4T
2Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 G 4T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 10-11 G 4T
3Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA 10-11 G 4T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 4T
3Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 10-11 G 4T
3Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
3Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET 10-11 G 4T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 G 4T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 G 4T
2Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 G 4T
3Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 H 4T
1Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 H 4T
2Jezo MichałAlbrycht MajaGRACJA 8-9 H 4T
2Wilk WiktorJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T