!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT (PTT)
Mława
Filtruj:
Kategorie:




















1Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (MW)
2Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (MW)
1Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN ST (MW)
1Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (MW)
2Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN LA (MW)
1Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-20 OPEN ST (MW)
2Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN ST (MW)
1Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B ST
2Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
3Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
6Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 B ST
7Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
8Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 B ST
8Kwapis ArturBroża NataliaJEDYNKA 16-18 B ST
1Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCentrum Trójmiasto 16-18 C LA
2Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
4Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia KrystynaBRASIL 16-18 C LA
5Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C LA
1Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C ST
2Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C ST
3Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
4Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C ST
1Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN LA (MW)
2Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (MW)
3Łyda KonradStaszak AleksandraCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN LA (MW)
1Łyda KonradStaszak AleksandraCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN ST (MW)
2Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN ST (MW)
3Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MW)
4Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 OPEN ST (MW)
1Buczyński FilipGrzyb JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
3Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D LA
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
5Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D LA
1Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
3Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D ST
4Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D ST
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA (MW)
2Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
3Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA (MW)
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 OPEN LA (MW)
1Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN ST (MW)
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 OPEN ST (MW)
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 12-13 E 8T
1Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 12-13 G 4T
3Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 12-13 G 4T
1Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 8T
2Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 8T
3Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 8T
1Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 H 4T
2Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
2Maćkowski MikołajKaczmarczyk ZuzannaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
1Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 8-9 G 4T
2Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 G 4T
3Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA 8-9 G 4T
1Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 OPEN 6T (MW)
2Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA 8-9 OPEN 6T (MW)