!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 (PTT)
Sosnowiec
Filtruj:
Kategorie:
























1Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 B LA
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
4Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B LA
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
6Czarnik KamilLenarczyk OliwiaKIEPURA 16-18 B LA
7Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
1Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
3Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
4Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
5Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 B ST
7Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
8Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
9Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B ST
1Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
2Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
3Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
4Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
5Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
6Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
7Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
1Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
2Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
3Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C ST
4Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 C ST
5Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
6Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
7Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 C ST
1Jendrusiak AndrzejZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D LA
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
4Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
6Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D LA
1Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D ST
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 D ST
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
4Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 D ST
5Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 D ST
6Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
1Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E LA
2Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
3Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 E LA
4Bodył JakubTkocz DominikaFORUM 16-18 E LA
5Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
6Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E LA
7Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM 16-18 E LA
1Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
2Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
3Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 E ST
4Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
5Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E ST
6Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
7Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
8Bodył JakubTkocz DominikaFORUM 16-18 E ST
9Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM 16-18 E ST
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
3Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
4Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
5Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 14-15 C LA
6Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C LA
7Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C ST
2Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C ST
3Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
4Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
1Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
2Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D LA
3Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D LA
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
5Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
6Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
8Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
9Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D LA
10Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D LA
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
2Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D ST
3Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
6Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
7Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D ST
8Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 E 6T
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 6T
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 6T
4Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 6T
5Spyra DominikSpyra KrystynaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 6T
1Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE 14-15 F 6T
2Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE 14-15 F 6T
3Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
1Krasnousov ArseniiMatusiak MarcelinaSZYBIAK DANCE STUDIO 12-13 D LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
3Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
4Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D LA
5Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
6Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
7Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 D LA
8Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
9Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D ST
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
4Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
5Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
6Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
7Krasnousov ArseniiMatusiak MarcelinaSZYBIAK DANCE STUDIO 12-13 D ST
8Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 D ST
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 E 8T
2Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 E 8T
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 E 8T
4Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 E 8T
5Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
6Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S 12-13 E 8T
7Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
8Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 E 8T
9Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 E 8T
10Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 12-13 E 8T
11Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 12-13 E 8T
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 12-13 F 6T
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 F 6T
3Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 F 6T
5Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 F 6T
6Wochlik DominikOkrojek NataliaESKADRA 12-13 F 6T
1Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA 12-13 G 4T
2Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 4T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
3Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 G 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 E 6T
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 E 6T
3Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 E 6T
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T
6Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 10-11 E 6T
7Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
1Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 10-11 G 4T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 G 4T
3Skipiała WiktorGrela HannaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
3Stańko MateuszKorzec TatianaPERFECT 10-11 G 4T
3Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
1Makuch JoannaRyszka SewerynLORDANCE 10-11 H 4T
1Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 10-11 H 4T
1Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 10-11 H 4T
2Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 10-11 H 4T
2Holewik KrzysztofRyguła AleksandraSZOK 10-11 H 4T
1Lach WiktoriaKrzywiński KacperSzk. Tańca Gutovskyi 8-9 H 4T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 8-9 H 4T
2Filipczyk PaulinaMalczyk MateuszSzk. Tańca Gutovskyi 8-9 H 4T
2Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T