!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance (PTT)
Brzesko
Filtruj:
Kategorie:


























1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
2Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B LA
1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
3Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 B ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
6Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
7Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
8Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B ST
9Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
10Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B ST
1Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaArtDance 16-18 C LA
2Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
3Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaArtDance 16-18 C LA
4Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
6Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
8Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
11Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
12Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
1Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
8Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
1Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaArtDance 16-18 D LA
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
4Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
3Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
4Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
5Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
6Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
2Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 E LA
3Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
4Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E LA
1Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E ST
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
3Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
4Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
5Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E ST
1Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F LA
2Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK 16-18 F LA
3Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 F LA
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F LA
5Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 F LA
6Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 F LA
7Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F LA
1Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 F ST
2Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F ST
3Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 F ST
4Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F ST
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
2Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
2Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
3Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
6Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
7Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
10Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D ST
11Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
12Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice 14-15 E 8T
2Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 E 8T
3Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
4Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
6Chruściel MateuszNowotarska DominikaKLASA 14-15 E 8T
1Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 F 6T
4Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
6Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 14-15 F 6T
7Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
4Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
2Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 E 8T
4Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
5Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
6Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 F 6T
2Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 F 6T
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
4Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
5Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
6Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
7Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 F 6T
9Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 12-13 F 6T
10Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 F 6T
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM 12-13 G 6T
2Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 G 6T
2Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
3Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
1Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
2Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 6T
3Babło DanielMalec GabrielaTHOMAS DANCE 10-11 G 6T
1Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA 10-11 H 4T
1Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
1Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 10-11 H 4T
1Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 H 4T
1Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA 10-11 H 4T
1Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 10-11 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 10-11 H 4T
2Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
2Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 10-11 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 G 6T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 G 6T
3Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T
3Mleczak PawełKustra MajaGRACJA 8-9 G 6T
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
1Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
2Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA 8-9 H 4T
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
2Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa 8-9 H 4T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 H 4T